Денито ООД /img/frontend/nomap.png"

Денито ООД

Като бивш служител на Денито ООД мога да кажа, че са изключително коректни по отношение на изплащане на възнаграждението. Каквото е обещано/договорено, това се изплаща. Няма плащания под масата, осигуровките са върху това, което получавате. Отношението на собствениците е добро и уважително. Към проактивните и мотивирани за работа служители имат изключително топло и добро отношение, инвестират време и обучение на такъв тип хора, но искат да видят хъс за работа. (Във връзка с по - горен коментар от Анонимен - Наистина държат на сплотеността на екипа и за това са акцентирали върху това на интервюто.)
Условията на труд са относително много добри.
Единственият проблем беше, че обикновено получаваш нареждания от повече от един началник.
Нивата на заплатите когато аз бях служител, бяха над средните нива за гр. Бургас.
Като колектив - приятна среда за работа, макар че имаше и известна степен интригантстване между колегите, но нищо съществено или извънредно сериозно.

На човек, който му се работи и иска да има постоянна работа в стабилна фирма, мога само да препоръчам Денито ООД.

след като на интервюто няколко пъти ми казаха,че задължително трябва да си пасна с колектива иначе колектива ще ме отритне имах чувството,че не кандидатствам за работа а ме осиновяват или нещо от тоя род,незнам направи ми лошо впечатление и се отказах да започвам там

Кандидатствах за работа в Денито ООД Бургас, ако някой е работил там може ли да каже нещо повече за условията там и атмосферата. Благодаря предварително.

Интересно няма нищо за Денито ООД !Никой ли няма мнение за тази компания ?