НЕС ООД /Сънсистем /img/frontend/nomap.png"

НЕС ООД /Сънсистем

Бях в инженерен отдел (така наречения ВиР-внедряване и развитие). Този който е ръководител на отдела милия не знае как да работи с CAD/CAM системи. Не признава новости. Страх го е че някой по-добър от него ще го надскочи в тази компания и е доста далеч от значението на думата развитие.
Работих 2 месеца за тази компания и честно казано съм втрещен от качеството на продукцията и начина на работа. С много високо самочувствие но без покритие. Има много потенциал в тази фирма но вече са си построили комунизма и не се разрешават нови идеи. Заплатите вечно се превеждат последният възможен ден от указаният срок. Бонуси през крив макарон се виждат.
По трудова книжка работих 3 месеца за тази компания но реално 2 месеца, защото последният месец го прекарах на болнично легло. След края на втория месец се контузих по време на работа и след 2 месеца положителни оценки от прекият ръководител на ВиР и останалите мениджъри, моят пряк ръководител реши да ми прекрати договора. Цял месец бях в болница и се опитвах да се възстановя от контузията. Медицински екип се грижеше за мен постоянно и имах и назначени сеанси за възстановяването. Уви, в НЕС, Burnit или Sunsystem или работиш или си аут. Не ги е грижа за теб.
Факт че оставах след работа да довърша задачите които ми бяха възложени, ръководителят на ВиР ми заповядваше да присъствам на спонтанните събрания които започваха след като съм се прибрал от работа и вече вечерям. Има и много други.

За инженерите - не си губете времето. Без значение какви пари ви предлагат. Нищо няма да научите и ще се отнасят с вас като с нищожества ако тръгнете да искате да промените нещо за по-добро.

За оператори и други - ужасни условия на труд, ниско заплащане.

Има и готини колеги но се броят на пръсти на едната ръка и това е от фирма която е близо 100-150 човека.

Изключително некоректна фирма, заплащането е много ниско,а работната среда е ужасна.Не се подлъгвайте да започвате работа там.

До всички които искат да работят в НЕС ООД!
Не си губете времето.
Работното време в администрация не е по правилата, казват че щи работиш 8 часа , а реално работиш 9.
Заплатата - обещават ти, ако ти я вдигнат , после ти я вземат с глоби за какво ли не.
Премии - от една година измислиха че ще дават премии ако не напуснеш, колкото повече време работиш, толкова по-голяма премия вземаш два пъти годишно.
НО изненада! Това лято на управителя му се видяха много парите за старитеслужители, та ги оряза.
Тъй, какво става накрая - повишението в заплатата отива в глоби, а чаканата премия не се дочаква.

Напрежението - един служител все едно работи в 3 отдела, циркът е пълен. Началниците са пешки - каквото каже сутринта управителя - това е . Ако си чертал до вчера бойлер от днес ще чертаеш котел, нищо че незнаеш как.

Преценете си. Аз съм още за малко, докато ми се отвори опцията за другата работа.

Най-некоректната фирма в града. Когато си решат те освобождават от работа без да ти дадът никакви обяснения.

Ако искате да ви назначат в петък и в понеделник да ви кажат , че нямат нужда от вас , защото управителя си е променил мнението (една скромна екскурзийка до шумен ) няма да ви коства много :) Уникални са !

Не се лъжете да кандидатствате за работа в "Сънсистем"!Тя,заедно с дъщерните "НЕС" и "Павел и синове",постоянно бълва обяви в "Джобс.бг",но като отидете на интервю Ви обясняват,че "....ще Ви се обадят до края на месеца" и т.н.Вижте историята на обявите им и ще се убедите какви "уникати" са!