Джей енд Ти Сървисиз /img/frontend/nomap.png"

Джей енд Ти Сървисиз

За мен J&T Services са изключително коректен работодател. За престоя ми във фирмата (около година) видях само и единствено добро отношение, разбиране и професионализъм. Препоръчвам компанията!

Джей енд Ти Сървисиз, много си личат фалшивите мнения. Поспрете се малко!

От три години съм част от екипа на фирмата и съм доволен от абсолютно всичко. Всичко се плаща навреме, има не малък коледен бонус като за българските стандарти също. Отношението, както от шефовете, така и от преките началници е чудесно, ако имате желание за работа и се справяте добре това няма да остане незабелязано. Натоварането понякога може да идва в повече, но като цяло това е нормално за бранша. Има възможност за работа от вкъщи, при това неограничено. Поне в екипа, в който аз работя никой няма да ви спре, дори да искате и цял месец да си стоите в къщи. Важното е работата да е свършена, независимо от къде. Като цял бих препоръчал фирмата с две ръце.

какво е стартовото заплащането за позицията "Програмист на онлайн въпросници - Full-time"? Какво е работното време(9-17, 16-01, 22-07)? Може да ми пишете и на [email protected] Благодаря на всички отзовали се.

Към момента съм служител на фирмата и съм изключително доволен!
Шефовете, колегите, атмосферата - всичко е прекрасно!
Лично аз никога не съм имал толкова добра работа. Заслужава си! =)

Като бивш служител, мога да кажа, че това са най-коректните работодатели които съм срещал! Колегите - страхотни! Всички подхождат с разбиране и са готови да помогнат когато имаш нужда. Ако трябва да съм честен към днешна дата може би съжалявам, че напуснах.

Когато вършиш работата си добре това се забелязва, в същото време ако не се справяш толкова добре всички са насреща за консултация и съвет.

Заплащането е доста относително - зависи колко опит имаш преди това, но по-скоро бих казал че е добро. Абсолютно коректни са по отношение на изплащането на парите( няма забавяния и измислени глоби ).

Някой може ли да сподели нещо повече за фирмата. Коректни ли са като заплащане, работно време и тъй нататък?

Работих там в периода януари-май 2011. Единственото нещо, което не ми хареса, бяха технологиите, с който работих, иначе като работодатели, мисля, че са перфектни.Доста английски научих покрай тях и достd пари.Заслужава си!