Корект Комерс 78 OOД /img/frontend/nomap.png"

Корект Комерс 78 OOД

Работих доста време за Корект Комерс 78 ООД преди да се преместя да живея в Англия и не съм имал никакви проблеми.В момента все още потдържаме приятелски отношения с управителя и съм повече от сигурен че ако се върна във България ще мога да започна работа отново.
Заплащането беше на ниво !!! - е не колкото взимам в момента в Англия : ) но за България беше добре.
Правихме периодични обучения в тренировъчните центрове в Италия , Англия ,Египет , карах нов служебен автомобил , ползвах служебен телефон и.т.н
Сериозна и стабилна компания предлагаща качествени продукти и ориентирана в средния ценови сегмент .

Препоръчвам Ви да опитате !!!

Работя във фирмата от няколко години и немога да подкрепя мнението на колегата Желязко Лазаров. Това е мнение на бивш служител, с който по една или друга причина фирмата е прекратила взаимоотношенията си. Явно не е било по негово желание и веднага типично по български решава да окаля бившия "шев". Не съм изненадана от това. Струва ми се обаче, че недоволството му не идва от "нередовното ниско възнаграждение", а по скоро от това, че е останал без такова.

Корект Комерс 78 ООД
Булст.200510400
Мол:Данаил Назъров
тел.0899165544
Фирмата е Педставител на Италянски завод ICR за БГ.
Работя от 1 год в тази фирма бес договор бес осигоровки голямо отлагане за тези неща големи обещания големи амбиции.
Работих на процент с собствената си кола която малко или много .. потроших.
Когато има Оборот ти си момчето на шефа :) няма ли почват срадните като малко дете не ти се вдига телефона или се правят спънки със дадени заявки.След падането на даден оборот ... няма работа се пак сме в криза... договорка за заплата + % ми бе даден аванс 44 лв !!! И ми се каза Аванс не давам ! Не съм татко Барба !
от там почнах да си вадя изводи за този човек.
Дойде заветния момент на 01.08.20011 служ телл ми бе спрян бес да бъда известен или от сорта както обикновенно понеделник си минавам сервизите за заявка зжункам от личния на Бос да видя кво става затваря ми се на обяд ми се звани и ми се казва преклиочихме много разминавания много пари загубих в Бургас с по 300 лв заявки не става !!!
Има отложено плащане 262 лв в дадена фирма вземи ги... тжа ти е заплата за над 35 дена.... лек ден и тва е .
Не коректен човек Шеф Фирма Интереса е ако носиш пари това е което мога да напиша тук Другите колеги са на 4 часов работен ден и понякога ако сгрешат и те остават бес заплати !!