МТСП - Министерство на труда и социалната политика /img/frontend/nomap.png"

МТСП - Министерство на труда и социалната политика

Това е вай-гадната държавна структура, в която може да си представи нормален човек да работи. Отношението между колеги е отвратително, отношението към подчинените е направо ужасно, интриги, клюки, лицемерие. Социални придобивки - никакви. Богопомазаните, получават мизерните заплати, но с 1,2 и повече граждански договора отгоре, а за останалите само мизерни заплати. Тези, които са останали да работят там заслужават медали.

Otvratitelna rabotna sreda!!! Triabva da sabirat vhod za posetiteli...za tezi koito ne sa vijdali terarium na jivo!
Za slujite na ministerstvoto niama nikakva socialna politika, a za usloviata na trud i zaplashtaneto... "bez komentar".

МТСП е възможно най-гадното!!!!! Вервайте ми!!!!!!!!!!!!!!!

Конюнктурно назначения - като започнеш от органа на вмирисването /разбирай Главата-Министър/ та стигнеш до екстрасенската. Ужасна работа - няма труд, няма социална политика. Да се закрие!!!

Haresva mi rabotnata sreda. Angajiranostta e golama koeto me pravi otgovoren. 4ustvam se palnocenen=