Интер Карс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Карс България ЕООД

Настоящ служител съм в централния склад. Доволна съм от заплащането, тъй като реално получаваш заплата, според това, което си изработил. Ако работиш съвестно и коректно, получаваш съвестно и коректно отношение. Има още неща, които трябва да се коригират, тъй като склада е сравнително нов и следва тепърва да се установи ред, екип, отговорности и т.н. Като цяло работата не е тежка, разнообразна е и действително се дава възможност за развитие.

Работя в Централния склад на фирмата и съм изключително доволен! Заплатата е според труда, който вложиш и идва навреме. Има всичко необходимо и е осигурена една много добра работна среда. За по-находчивите и отдадени служители има и възможности за развитие.

ОБЕЩАВАТ ТИ ЕДНО, А ПОЛУЧАВАШ ДРУГО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Заплащането е добро,но може и да бъде по-добро.
Лоша или недобра социална политика към служителите.
Бил съм във фирми,в които ни изпращаха на периодични медицински прегледи,а тук няма(работя от 2014г.).
Няма осигурено фирмено облекло(ще получите брандирана тениска,която съвсем не е достатъчна).
Четох статия че очакваме 80 милиона приход, и тук се замислям че не е зле да получаваме по някой друг бонус на 6 месечие примерно......
Коледен бонус/премия НЯМА!
Като цяло условията за работа са добри,атмосферата зависи от управителя и колектива.
От гледната точка на работник в тази фирма,и от факта че сме водеща фирма в бранша, трябва да се обърне внимание към ДОПЪЛНИТЕЛНА стимулация на работниците!!!!!

И аз бих искала да знам от повече мъже или жени се състои персонала за обекта в Люлин?

Ще ми дадете ли информация за персонала в гр.София жк.Люлин?

Наблюдавам голямо текучество на персонал в клона на компанията в гр. Стара Загора. Това говори достатъчно за слабия мениджмънт на местно ниво!

Малко информация за длъжноста консултант продавач. Добре платени ли са ? Условията за работа добри ли са?

Изключително доволен съм от работата си със клонът във Люлин.

Как е заплащането? Ще сменям сегашната фирма и бих работил в друга голяма такава.