Интер Карс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Карс България ЕООД

Ако сте кандидати за каквато и да е работна позиция в обекта на Интер Карс Пазарджик помислете добре преди да си пуснете кандидатурата.Франчайза е ТМ Партнърс.Оттук тръгват и несгодите за работните пчелички.Управителя Милен Киров обещава много добра заплата,отлични условия,взаимопомощ от колегите,а в действителност условията на работа са може би най-лошите на които ще попаднете,завистлив колектив,събран от утайката на всички фирми за авточасти в района,гледайки нещо да се издъниш.Всеки ти е началник,никой не ти помага и въпреки че даваш всичко от себе си като дойде време за заплащане и редовния мохабет-нямате заработка.Таргета ви се вдига постоянно и идва момент в който е неизпълним.Тогава бонус към мизерната заплата няма.Няма и ако управителя Киров не е на кеф.За другите клонове в Бг не знам,но според много настоящи служители това са франчайзите с най-кофти управление и мениджмънт в цяла България,а именно тези които са под шапката на ТМ Партнърс с управители Теодор и Милен.Лично за мен това е мнението за този работодател.

Фирма от над 8 години на българския пазар. Лидер на българския пазар от 4 години. Числата са публични и всеки може да ги провери ( с елементарна грамотност ).
Коректен работодател, както централен офис, така и франчайз партньорската мрежа. Заплаща се обещаното и ПОДПИСАНО по трудов договор, извънредно работно време и почини дни ( един, два пъти годишно или рядко се случва ).
Фирмата е за хора, на които им се работи, уважават себе си и колектива и най-вече, не си падат по-скатавки.
Като си си подписал договора на бруто 1000, колко да ти дават - 5000 ли ?! А и колко работа вършиш !
Като чета цитираните имена ( реални и завоалирани ), все едно го познавате господина, които се вози с КИА-та. Пак добре, че с КИА се вози, с тези милиони дето е прибрал можеше друго да си купи, с по-голям резервоар, че и нафтата на аванта. Брей, много прости хора има ?!
А за мнение от конкуренция, какво да коментирам. Пише се или хубаво или нищо-правило в сериозния бизнес. Явно сте излезли отдавна от него. А за новите, които навлизат, ДОБРЕ са ДОШЛИ. Под небето има място за всички знаещи как се прави добър бизнес.
Истината е, че ИНТЕР КАРС БЪЛГАРИЯ стъпиха на БГ пазар с великанска стъпка, с уважение и отношение. Това се цени в бизнеса.
Частите, които продават, извинявам се, необятната гама ... добор качество на добра цена. И го пиша, защото не може да търсиш нещо евтино, да го получиш бързо и да искаш следващите 20 години само да караш. Хайде малко по-сериозно с вечните части - караш, плащаш, сменяш !
А за доставките на Интер Карс България само едно може да се кажа - имат логиситка, която никой, никога не е предлагал, дори не се е опитвал.
Пожелавам да се научим да казваме добра дума за постиженията на някой, защото само с ХЕЙТ, на село да копаме царевицата.Айде бъдете здрави всички ...

Централен склад гара Елин Пелин. Всеки трябва да е наясно, че това е склад за авточасти а не е аптека. Затова помислете добре преди да започнете работа. Отношение на ниво. Заплащане също. Работа на график и на смени. Всички отработени дни се заплащат както трябва. Дори и празничните! Възможност за развитие на 100 % според показани резултати. Това не е работна среда за скътаващи се. Тези, който са недоволни да потърсят грешката в себе си.

Работя в Централен склад и ще Ви разкажа на кратко ситуацията. Работата е натоварваща и е за отговорни хора, които не са мързеливи, имат желание за работа, хъс да изкарват пари и са физичекси издържливи. Добре е да сте хора който се адаптират и учат бързо. Заплащането е на бонусна система, не тип "чакай да се помотам из склада, че е голям, пък ще взема някой лев ". Няма Коледни и Великденски бонуси, но за сметка на това заплатите не се бавят и има ваучери за храна. Получавате униформа, инструктаж и оттам вичко е във ваши ръце. Възможност за развитие има стига да покажете качества, а ако се справяте отлично и не искате да се издигате в йерархията, заплащането като: работник товаро-разтоварна дейност, ще е най-високото за длъжността в други фирми.

На интервюто за работа казаха,че на официалните празници не се работи.Работим на първи,шести и двадесет и четвърти май,без дори да ни попитат,без заплащане за извънреден труд или адекватна компенсация.

Настоящ служител съм в централния склад. Доволна съм от заплащането, тъй като реално получаваш заплата, според това, което си изработил. Ако работиш съвестно и коректно, получаваш съвестно и коректно отношение. Има още неща, които трябва да се коригират, тъй като склада е сравнително нов и следва тепърва да се установи ред, екип, отговорности и т.н. Като цяло работата не е тежка, разнообразна е и действително се дава възможност за развитие.

Работя в Централния склад на фирмата и съм изключително доволен! Заплатата е според труда, който вложиш и идва навреме. Има всичко необходимо и е осигурена една много добра работна среда. За по-находчивите и отдадени служители има и възможности за развитие.

ОБЕЩАВАТ ТИ ЕДНО, А ПОЛУЧАВАШ ДРУГО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Заплащането е добро,но може и да бъде по-добро.
Лоша или недобра социална политика към служителите.
Бил съм във фирми,в които ни изпращаха на периодични медицински прегледи,а тук няма(работя от 2014г.).
Няма осигурено фирмено облекло(ще получите брандирана тениска,която съвсем не е достатъчна).
Четох статия че очакваме 80 милиона приход, и тук се замислям че не е зле да получаваме по някой друг бонус на 6 месечие примерно......
Коледен бонус/премия НЯМА!
Като цяло условията за работа са добри,атмосферата зависи от управителя и колектива.
От гледната точка на работник в тази фирма,и от факта че сме водеща фирма в бранша, трябва да се обърне внимание към ДОПЪЛНИТЕЛНА стимулация на работниците!!!!!

И аз бих искала да знам от повече мъже или жени се състои персонала за обекта в Люлин?