Интер Карс България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Карс България ЕООД

Поисках съдействие от Мая и Светла но дори не ме изслушаха а ме насочиха към организатора. Държат се надменно.Никакво уважение.
Постоянно те задължават с извънредни.Измислят се и всякакви глоби за да ти вземат от заплатата.
Може да започне всеки стига да може да ходи.

Положението във Враца е трагично откакто се смениха управителите. Кадърните хора напускат и остават само мазночите.Обслужването е под всякаква критика, интриги ...само приближените на сегашния управител са добре... а преди беше уникална фирма, имаше и колектив , имаше и уважение...Не знам шефа им толкова ли е наивен и сляп че не вижда какво става във фирмата му и как позволява подобно нещо....

В Пловдив Кристияно,ще ви разкаже играта.Елате, за да се убедите.Интриги и лъжи за добро заплащане при изпълнение на таргетите и после нищо.Не се знае кой управлява и кой е шефа.Едно ти обещават а става друго.

искам да попитам за новият логистичен център във елин пелин,и по точно някои който работи там,ходих на итервю за работа там,някой можели дами каже какво е заплащането там за складов работник,на интервюто ми казаха стартова заплата чисто 1000 плюс 60лв ваучери,това така ли е или лъжат

Нивото на мениджмънт е пълна нула.На интервюто ти казват едно,а в действителност е друго.Ниски заплати,никакви бонуси или ако ги има на едни се дават на други не.Дрехи забравете,казват че ще ти дадат и с това си оставате.Много е зле положението там където са франчайз-"Пари нема действайте!".Слагат се за шефове хора ,които незнаят въобще за какво са там.Недей си боже да си търговски.Вършиш цялата работа,клиенти набавяш,парите набавяш за всички ,правиш обороти,стигаш таргети и накрая нямаш бонус и хубава заплата ,защото клиентите имали пресрочени задължения и не си си ги обрал.Ако търговските вършат всичко,защо са шефовете ,те нищо не правят по цял ден.Нали те са за това да си следят всичко и плащания,и каса,и разнос.С една дума не си губете времето тук.

Има една приказка,че “Рибата се вмирисва от към главата”.Това важи и за интер карс.Ниско ниво на мениджмънт по филиалите в градовете.Това важи и за изпълнителния им директор,щом си е избрал такива шефове.Концепцията доколкото съм чел на фирмата е да се работи на едро с големи лицензирани сервизи,магазини.Масово се работи и с дребни клиенти(гаражни майстори без фирми регистрират се като частни
лица,болници,ресторанти,който има повече от две коли се регистрира като клиент и др.)Автобуси не се пускат ,разноси закъсняват или се забравят,фактури също се бъркат.Интер карс може да има хубава концепция и възмоцност за развитие и професионалисти , но в Полша.Тук в Бг всичко е изопачено.Правят си каквото искат.Шефовете по филиалите не познават местния пазар,слагат се за шефове хора от други градове които си нямат идея как да организират нещата или са на някой рода и ги държат.Същото важи и за персонала.Взимат се некомпетентни хора,интригантни,хора които са работили по други фирми и са ги крали с хиляди и никъде не ги искат .И това го знаят шефовете и ги
тиражират и ги слушат защото онези им дават акъл .И за шефовете всичко е наред и персонала си вършил работа.Голями професионалисти.За фирма парадираща,че е много нещо и голям вносител се иЗлагате с персонала си.Заплащането също не е на ниво 600/800лв и бонуси за 2-4 м по 50-100лв за вдичките месеци -подигравка с труда на хората.Да не говорим,че някой и без бонуси седят .И май се дават не по изкарани таргети ,с по-симпатия на шефовете.Взимат се за търговски хора ,които си нямат идея от авточасти и за какво става въпрос и се излагат пред клиентите,а така и фирмата.Ако се пови някой,който си разбира от работата гледат да го оплюят и изгонят ,че може да вземе мястото на шефа.Некоректно отношение на шефовете спрямо персонала,взимат клиенти на търговските ,тези които правят голям оборот ,та да си трупат точки и пари за тях,а търговския ряпа да яде,че той го е привлекал за клиент.Изтъкват ,че търговските не могат да ги обслужват тези клиенти,а всичко е за пари да си вземат големите бонуси шефовете.Така,че фирмата може и да е добра,но управлението и е нула.А всички беди в една фирма идват от некадърни шефове .Незнам дали във всички филиали е така,но имам наблюдение над два такива .