Брелко ООД /img/frontend/nomap.png"

Брелко ООД

Беше добра фирма.

Накратко за начина, по който протича интервюто за работа в „Брелко“ ООД - човек може сам да направи предположение каква би била ситуацията при евентуално наемане в тази фирма. В часа на интервюто ще Ви посрещне жена, която няма да Ви се представи с имената си (по голяма случайност може да разберете, че се казва Стефка, за фамилия – едва ли), не уточнява нивото си в йерархията (управител, служител, началник – не се знае), няма да Ви подаде ръка, няма да Ви запознае с основната дейност на фирмата, която не е ясно спомената и в самата обява. По-голямото неуважение е, че тя дори не си е направила усилието да прочете биографията Ви. В моя случай обърка кога съм завършила средно образование, попита ме дали мисля да кандидатствам висше образование(в CV-то ми са уточнени университета и специалността, която следвам от една година). Накрая на интервюто започна да ми дава съвети да се преместя от редовна – задочна форма на обучение. Според мен г-жа Стефка от „Брелко“ ООД притежава талант само за няколко минути да покаже крайно неуважение, за професионализъм или поне капка елементарно възпитание не може дори да се говори.