Савимекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Савимекс ЕООД

Абсолютно не ме учудва всичко прочетох,пьлна експлоатация на човешкия труд,но всичко зависи от нас, просто трябва да се научим да не мислим чё по-добре нещо, отколкото нищо,уважавам позицията на младите, под 1000лева,няма да си мрьдна прьста,с добри условия на труд..

Здравейте относно мнението ми за фирмата кандидатствах с уговорката че ще работя една седмица да преценя работата в последствие разбрах че не е това което се говори което се уговаряме и се отказах после ми заявиха че тая седмица доброволен Труд, Жалко една седмица им подарих не си платиха но не съжалявам за това това Говори Колко са коректни Надявам се да го прочете и някой от тяхните и бъдещите колеги не се подлъгвайте на обещанията им Няма добри работодатели в България

Работя в Савимекс вече близо година и съм доволна. Заплащането на фона на останалите фирми в града е добро. Шефове и преки началници се отнасят коректно и с уважение към работниците. Не мога да разбера негативните мнения които прочетох?!?

Щях да кандидатствам за работа,вземам техен хляб,но след чутото от Стефко когото познавам и който е работил там,никога не бих почнал.

ужасна фирма,ужасни ръководители,крайно некоректни работодатели НАЙ ГОЛЯМАТА ВИ ГРЕШКА ЩЕ Е АКО ЗАПОЧНЕТЕ ТОЧНО В ТАЗИ ФИРМА

Отвратителна фирма! Ниско ниво администрация,несериозни и крайно некоректни НАЧАЛНИЦИ + Наркоман за шеф на търговските ГН Кискинов ли какъв беше тоя жалкия господин направо нямам думи!!! Тоя е за здрав бой държи се като жена чист съединител! Само обещаварт

Сега след като г-н Савов вече си отиде, завинаги, се питам какво ли ще правят всички лизачи във тази прословута фирма. Колко ли хора Данко ще изгони....................?

Минах интервю в тази фирма и бях одобрен :).Обаче!Питам за работното време,отговорът е 3 дена работиш(сутрин от 04 часа до 16часа)и един ден почивка.Питам празници,почивни дни,отпуски..."а,ние хляб прайм тука бе"!243 работни дни по 12 часа 2920 часа или по 243 на месец за 600 лева заплата :)-2.46 на час и те осигуряват на минимална ставка!Сега ако имаше държава,щеше ли да тъка гърба на някой циганин в завора този другар начальник питам аз?ИМА ЛИ ДЪРЖАВА???

Какво ли първо да кажа?!?
Като заплащане..... минимума за категорията(длъжността) на която си назначен! Обещания за заплащане на реализация(сума от продадените бройки за месеца), а дефакто получаваш подаяния,  които нямат нищо обобщо с реалността!
Проблемите:
Малко градче... при все,  че по последни данни е близо 100 хил. души!  Няма много работа и съответно работодателите се възползват от това!
- Като си тръгнеш ще си намерим нови 10 на твоето място! Избирай!
Повечето си затварят очите, като си мислят:
- По-добре малко, от колкото нищо!
Голяма грешка от страна на работниците!
Колегите:
Повечето- клюкари или мними шефове!
Работата: Не е трудна, ако се използва малко мисловна дейност, при все, че началото на деня е отвратително! Започваш в 5 часа сутринта и приключваш в 16 часа по работно време... малко пояснение- разбираш кога трябва да приключиш в последствие,  не когато постъпваш на работа! Така е с почти всичко! Единственото,  което аз научих предварително беше, че ще съм шофьор! А да, и заплатата(говоря за тази по официални документдокументи)! Да, ама не! Спират ти се и осигуровките! Нали "останалите" са на ръка.... тук никой не те пита изработил ли си, или не! Вземаш и си траеш!
Проблема на фирмата е, че живее в миналото, или по-точно в 90-те години на миналия век... не че Добрич, и по- точно жителите му живеят в друго време де....!!!!!
Та така.... фирмата голяма,  ама защо- никой не знае!!!!  Само се предполага!!!
-Нищо не можеш да му направиш!  Всички работят за него! В правова държава,  за каквато се пише Бг, такива кожодери не трябва да има!
Ако някой реши да започва работа в тази фирма,  задължително да пита следните въпроси:
Работно време! От до!
Заплащане: Твърда заплата и реализация- КОЛКО! Става дума за конкретни цифри, не за някакви думички!  И задължително записвайте всеки разговор!
Глоби: Какви и защо!

Абе....мисля, че това е достатъчно
А да глобите се спират от реализацията- не от заплатата по банков път!
Според Бг законите работодателят няма право да ви налага глоба,  която да удържа от заплатата ви,  затова се удържат от парите,  които ви се дават на ръка- нали са безотчетни!
Не се поддавайте! Търсете си правата!  Искайте информация- имате право на същата според конституцията на РБ!

Здравейте, бивши и настоящи служители.... бихте ли споделили какви са условията в савимекс.
Благодаря на всички изразили мнение.