ПРК България 85 /img/frontend/nomap.png"

ПРК България 85

1 точка от 35 мнения

Бягаите далеч от тази фирма.Абсолютни измамници и некадърници.Видях какви специалисти са покраи водния цикъл в Силистра.Знам и за задълженията им към подизпълнителите,и как плащат на ряботниците си.Апропо,Милене защо не си караш служебната Корса ,и не се обаждаи,защото превилегиите които ползвате са за богоизбрани сред кото не попада всеки в измислената ви ,,фирма,,.

Аз също съм подизпълнител на фирма ПРК България 85. Работих им по 12 - 14 часа, натрупах фактури за плащане от месец Юни и сега чакам. И какво чакам и аз не зная.Къде е правосъдието в любимата ни държава, кой е отговорен и следи как тази фирма си плете коша, принуждаваше ни да фактурираме задължително на 1-во или 2-ро число, прибираше си ДДС-то, а на нас ни обясняваше да почакаме още малко, да актуват и да получат пари и веднага ще се разплатят. Е почакахме и още чакаме вече седем месеца. ПИТАМ аз : Ще си вземем ли парите / които са хиляди левове/, кога и защо никой не държи сметка на такива мошеници като тази фирма. Иначе подписвахме договори в които пише, че за забавяне на плащането от 30 дни, ще се начисляват лихви от 10 % . Всичко е такъв голям фарс. Аз предлагам, да се обединим всички измамени фирми и да потърсим правата и парите си където трябва, докато е време. Имейл за връзка: [email protected]

Чуете ли за тази фирма,бягайте с всички сили надалече,абсолютно некоректни както към подизпълнителите,така и към служителите си.Аз работя за един от техните подизпълнители и все още не сме си получили сумите за изработеното от нас от юли насам(вече сме декември)по проекта им в Силистра и по всичко си личи,че май няма и да си го получим,постоянни обещания всяка седмица за вторник или четвъртък ама кой точно не се знае,а вече и към работниците си са задлъжнели порядъчно,хората вече не знаят на кой свят са и какво да правят.

работя вече 9 месеца във фирмата и мога да споделя че такива коректни фирми в българия се броят на пръсти. По принцип се дплакват работници които все още си мислят че стъпваики на обекта надника им върви няма ли нещо изработено няма и как да влязат пари за заплати мисля че фирмата има потенциал

Пиша това мнение, за да няма други измамени от въпросната фирма, РЕАЛНИТЕ собствениците на която /братята РАЙЧО и КАЛИН РАЕВИ/ се подвизават под различни имена, имат регистрирани няколко фирми на чужди лица. В последните месеци, но и през годините доста хора изгоряха благодарение на тях - служители, подизпълнители, наемодатели и т.н. Любимият им номер е да изчезват безследно, когато имат да дават пари, след като месеци наред са ви лъгали и давали празни обещания. Иначе отношението им е много дружелюбно, сякаш вашите проблеми са им приоритет.
Към настоящия момент бившите им 2 фирми са под запор със задължения от по 230 000 всяка, затова и собственик на настоящата фирма се води 26 годишно момче, техен служител. Фирмите със задълженията са продадени на възрастни безимотни хора, от които съответно никой нищо не може да вземе. Аз самият се опитах да повдигна дело срещу тях, но за съжаление благодарение на счетоводителката им и това, че техните имена не се опоменават никъде, просто се оказах безсилен. Адвокатите ми са категорични, че тези хора са за затвора, но засега не можем да представим достатъчно доказателства.
Мислете добре, преди да започнете каквито и да било отношения с тях!!!