ПРК България 85 /img/frontend/nomap.png"

ПРК България 85

1 точка от 35 мнения

до всички които са работили в силистра хоразнаете ли какво ви пожелава митко и обкръжение да вървите на маика си у вагината така казват

до този дето пише че не сме ставали за нищо ти маи си нечия подлога брато които защитава измамници според мен е също такъв питам всички как 4 месеца не намериха време да се обадят и дадат някакъв отговор за заплати но как да го сторят като са взели парите на зелено и се купуваха джипове и се ходеше по елитни курорти така че фирма не се управлява съсзаплатаджии а коректено ръководство и коректни екипи а коректноста се крепи на взаимно доверие която нишка е по тънка и от паяжина скъса ли се няма доверие защо не попиташ дебелия къде са парите от тока след като го защитавашявно сте от един отбор пък и ти какво си работил по обектите вярно вземахме големи заплати но на дълбочина от4 до 7-8 метра кои мислиш че ще работи за 500-700лв а и колко наблюдатели имаше защо спряха служебните телефони за да не ги притеснява никои

колега тидето пишеш че щели да вземат обекти как ще стане след като са си продали фирмата или ще започнат нови измами стар нов бардак със стари курви каквито са те ипри толкова негативни коментари едва ли

а бе какво ги мислите тия капути нека сега да се оправят те с лаината които са изсрали нали имат гаранция дебелия нали беше голям шеф а то какво се оказа че е само лаиновоз

е къде си бе дебел митко много поздрави на маика ти отзат дебел педерас такъв ти докара фирмата до това дередже дано маика ти те целува студен твоита мръсна верица

е гдспода разбрахте ли че некоректноста води до проблеми започват да се обаждат капаните а те не са един информацията струва скъпо ще копаете на слуки без да знаете какво правите нека митко да се заеме с проблемите нали е тарикат и отговорете защо продадохте фирмата си защото сте наакани ли..........

наистена колега пари няма да има парите са изядени отдавна а тоя педал дето пише че щели да вземат обекти ще стане на кукуво лято тази фирма вече е бита карта това могат да го направят само долни мърши а не хора

колеги не разбахте ли че пари няма да видите парите са изядени отдавна така че спасяваите се както можетеслед като са си спрели телефоните и се крият като травистити забравете дори не виждам как ще вземат обекти при условие че дължат може би над милион на механизация пиите по една студена вода ако има пък някои да ме обори готов съм да чуя версията му ако ще 1000 срещи да правят вече свърши г-н Пешев си каза каквото дължим сме го дали прк беше до тука ако пък чуете имената на мавро митко галин в нова фирма пазете се не искам да обиждам никои но това е истината за въпросната фирма

господинчо ти дето наричаш че хората не стават за никакъв хуи ами ти за какво ставаш бе педерас долен ти маи и за путка не ставаш по добре върви на маика си във вагината капут такъв ако не бяха тези хора какво щеше да правиш ти освен свирки ако поне и това умееш защо не си пишеш името като си мъж гьотверен такъв ти с какво си допринесъл за фирмата........... ще ти кажа лаина и помия чудя се как шефовете търпят такива малоумници

колеги като пишете коментари първо проучете истината вярно оставиха моя екип да довърши обекта кпс1 и кпс2 хората ми газеха в лаина до кръста с надеждата да си вземат заплатите но знаете ли доидоха някои хора издадоха бусовете на вторични взеха си парите и дим да ги няма без да ни попитат имаме ли пари за храна или не и накрая ни освободиха без 1 стотинка за път добре че юзел ми даде 100лв на заем за път е това според мен не беше кректно ако за васе коректно .........