Стивасофт ООД /img/frontend/nomap.png"

Стивасофт ООД

3 години след като напуснах СтиваСофт имах нужда от документ, който бях изгубил.

В рамките на няколко минути го получих - без офкания, пъшкания или игнор.
Повечето от вас ще помислят, че е нещо маловажно, но всъщност това показва, че в компанията са хора и че може да им се разчита.

Радвам се, че бях част от екипа им.

Работих за Стивасофт година и три месеца като QA Specialist. Причината да напусна е смяна на местоживеенето.
В Стивасофт имах възможността да науча много за тестването на уеб приложения и сайтове. Дадоха ми шанс когато видяха, че нямам много опит, но имам желание да се уча.
Офиса е много просторен и светъл и условията за работа са много добри.
Работа има предостатъчно, но никой не те притиска с невъзможни срокове, дори напротив. Ако имаш лични проблеми винаги влизат в положение.
Ръководството в лицето на CEOто и CTOто бяха винаги насреща при всеки въпрос който имах. Колегите също са много готини и разбрани.
Заплащането е добро, никога не е закъснявало и всичко си е реално и законосъобразно.
Бих препоръчал Стивасофт на всеки!

Радвам се че имах възможността да съм част от екипа.

Пожелавам късмет и успехи на Стивасофт, на настоящите и на бъдещите и служители :)

И понеже гледам, че в бг-работодадел повечето са анонимни реших да изляза с името си, защото нито се срамувам, нито имам какв да крия.

Казвам се Недко Христов и работих за Stiva Soft две години и половина като Quality Assurance Engineer.

През това време направихме десетки релийзи, пуснахме нови сървиси и направихме безброй ъпдейти на фирменото ERP.

Като работодател приемам Stiva Soft за един от най-добрите компании в които съм работил.
Плоската йерархична структура осигурява възможност за директен контакт с всички колеги, CTO/CEO и т.н., което осигурява бърз и удобен контакт и разрешаване на проблеми за минути.

Офиса е огромен, стаите не са препълнени с хора, температурата е добра. Имаме си шкаф пълен със сладки неща, който е споделен за всеки, доста добра кафемашина и диспансер с вода.

За 2.5 години бях на (по спомени) на 5 тиймбилдинги за всички колеги (от Бургас и Варна) - ходихме на рафтинг, стреляхме се на paintball, разходжахме се из невероятно красиви места. Всичко това осигурено от компанията. А за локалните събирания да не говорим :)

От започването ми в компанията имах десетки идеи и всяка една беше внимателно изслушвана, обсъждана и ако си струва - реализирана.
Разработчиците (PHP, FrontEnd, Designers) са на високо ниво, лесни за контакт и знаещи какво правят, готови да споделят знания (и да изслушват и да ми обясняват това, което не разбирам).
Support-а също играе важна роля в компанийното развитие. Състои се от няколко отдадени кадъра, които успяват да задоволят всички клиентски изисквания и нужди. Комуникацията с тях е лесна, а също така може да се научи и много.

Относно заплащането - аз от началото до последния си ден там бях доволен от него. НИКОГА не е закъснявало, нямало е рязане на заплатата и т.н. Осигурен бях на 100% и всичко, което ставаше там е на 100% съобразено със законовите рамки.

И още нещо важно за споделяне - компанията няма нищо общо с българските фирмички, които ти пръскат **** от бачкане, където шефовете все пруфтят и са недоволни.

В заключение - по времето в което работих за Стива Софт получих безапелационната подкрепа на ръководството и колегите, намерих приятели и бях това, което съм.

Благодаря за времето с вас, момчета и момичета.
Недко.

Работих за Стивасофт почти 6 години и мога да кажа, че Стивасофт е един от най-добрите работодатели, които съм имала. През времето, в което работих в Стивасофт получих безценен опит в сферата на уеб маркетинг-а. Стивасофт осигурява прекрасни условия за работа и развитие в уеб сферата, също така е място, където срещнах приятели :)

Отношението във фирмата е внимателно, с уважение и разбиране, а мениджърите - широко скроени хора. В Стивасофт се цени се не само работата, но и човека. Свободното време е достатъчно, секундата не се цепи на две , както в други фирми, а заплащането е отлично.

Мога да кажа само положителни неща за Стивасофт и хората, които срещнах там.

Работих за Стивасофт година и бих искал да споделя, че съм много доволен от условията които ми предложиха както и от заплащането. Условията за работа са перфектни, не се работи извънредно колегите и шефовете са весели хора. Винаги съм получавал заплата си навреме.

Работих във фирмата около година и съм доволен от условията. Заплащането е много добро, осигурява се на пълната сума. Не се работи извънредно, а колегите и шефовете са приятелски настроени. Условията за работа са повече от добри - модерен офис, готини столове, вафли и кафе на корем, нови компютри, на които си инсталираш OS и софтуер по избор (за програмиране). Не работя вече там, защото реших да започна собствен бизнес - разделихме се по приятелски, с предизвестие, всичко както трябва по закон.

Бивш служител съм на Стивасофт като съм работил за компанията около 2 години в офиса и във Варна. Като цяло съм доволен от тези две години работа за Стивасофт- шефа е ОК, колегите са веселяци има служебен шкаф с вафли :), заплащането е на ниво + 100% осигуровки. На всеки 2, 3 месеца се правят тийм билдинг (дринкинг :))-ги. Съответно всичко е за сметка на фирмата- път, хотел, храна и т.н. Винаги съм получавал заплата си навреме. Работното време е гъвкаво. Има(ше) възможност за работа дистанционно ако се налага.

Винаги съм чел мненията тук и по други места за работодалети, когато съм си търсил работа. Често съм се възпирал след това да си излея гнева, който неминуемо идва, дори и общо взето да си доволен от работата и работодателя, понеже съм позитивно настроен човек, а и не мисля, че по този начин се решават проблемите. Не съм попадал на работодател, за който да поискам да предупредя останалите да бягат като дявол от тамян. Но най-накрая попаднах на работодател, за който всички си говорят и винаги съм си мечтал. Коректен и точен. Има пре-достатъчно работа, но не те притискат, смачкат и изцеждат. Имаш идеи - действай! Имаш страничен проблем - хора сме, оправи си семейството и нещата. Заплата, осигуровки на 100%, други дреболии - всичко е налице. Няма нужда от улебници как да се стимулира персонала, когато имаш хора на среща. Евала.