Ейджи пакеджинг Ню бегс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1&markers=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1

Ейджи пакеджинг Ню бегс

Като чета какви глупости се пишат става ясно защо ви изгониха. Колега, с тези многословни думи дето женати ти ги диктува няма да те задържат никъде за дълго на работа !!! Не знам как стоя при нас толко много време! Не ти е виновна Гюзелева и добре че тя не търпи такива интриганти като вас. Откак ви махна всичко е по-спокойно. Евалата че има здрава ръка.
Къде ще намериш такава работа, където никога не закъсняват с парите !!!!!
Жената с чужденци работи, а не с българите дето не си плащат и после работниците остават без заплати по няколко месеца!

Тъй като се натъквам на коментари, явно от хора които са загубили работата си, ще споделя мое мнение. Работих няколко години във фирмата преди да излеза в отпуск по майчинство. Постъпих без да имам добри познания в областта в която работих в администрацията и докато бях там, успях да науча много неща. Госпожа Гюзелева е от малкото работодатели с отношение към служителите си. Освен това дори и да ми е правила забележки то е било само за мое добро.

ХАХ Утре ме викат на интервю,но след всичко прочетено няма да отида със сигурност

Айдее пак се заля Джобса с обяви от Ей джи !!!! Явно поредната вълна е напуснала!!!!Абе Анелия, абе докога ще ги пишеш тези обяви.Непрекъснато развиваща се фирма ха ха ха е как точно се разви.Кариерно развитие ха ха ха каква кариера ма робовладелке!!??Докога ,ще си мислиш за големия гъз.Докога ,ще глобяваш работниците за твоите грешки ,докога ,ще работиш с кофти третокласни матеряли и ,ще твърдиш че си луксори!!!!Машините ти помнят рок енд рола млад. къде си тръгнала бе жено???Намери си мъж,мъж , помниш ли какво беше това а?Спри да експлоатираш хората,не помниш ли господ ти прати сигнал ,не го ли разчете а!??!Уважаема г-жо Гюзелева надявам се да го прочетете това и да разберете ,че освен подигравки вие будите и отвращение у всички които са работили за или с вас това е ......ааа щях да забравя намали тоя пърделник малко ,че мъж няма да видиш!!!!!

В офисите на тази фирма има скрити камери и КАКА (както и известна управителката Анелия)непрекъснато ги преглежда и прослушва така си отиде единствения човек професионалист Анелия Петрова-технолог.Всъщност никой не харесва КАКА всички я плюят,и се подигравават.Който се е занимавал с полиграфия ще му кажа следното;Там всеки лист се брой по 5 пъти и се записва и се описва на 10 места преди да се изхвърли!!!Госпожата е в незавидна ситуация заради малоумното си ръководство тъй като от началото на годината я напуснаха дчлгогдишни работници ножар ,печатар,технолог,двама биговача ,бригадирката на жените и деседки жени книговезки.Поръчките намаляха ако има работа идваш и събота и неделя ако няма може и по цяла седмица неплатена отпуска да си абе,на повикване когато и е кеф важното да и заминават тировете заради който между другото жените няколко пъти са седели и до полунощ(0:00 часа)В Тази фирма има една ос оста на злото Камелия-Миро свенливи любовници който дълго криха връската си но бяха разкрити та тези двамината въртът схеми и интриги по цял ден топят се колеги, играят двойни игри абе класически селтаци. Анелия между другото страшен манипулатор хитра и лукава жена мислеща само и единствено за себеси е загубила разсъдака си и живее в друг свят ,непрекъснато крещи вика и сочи вратата ако не си съгласен с нея.Но въпреки огромните и усилия(разбирасе в погрешна посока)тя е ударила дъното и май няма да изплува скоро.Успех на всички!!!

Анелия Гюзелева е чудесен работодател!!!!НЕМОГА ДА ВИ РАЗБЕРА КАКВО ИСКАТЕ ОТ ЖЕНАТА!!!!Опашката за кандидат работници ,е до Орион, слепи ли сте!?!Фирмата е съставена,изцяло от професионален персонал......ама в други области!!!ЗАБОГА ТАМ НЯМА НИТО ЕДИН ПОЛИГРАФИСТ!!!Няма как да си полиграфист и да работиш с Анелия.Тя е самовлюбена и смята че разбира най-много от производство на торби в цяла България!!!Само ,че рано или късно ,тя ще рабере ,че отдавна не прави най- много торби вече!Всъщност проблемът и е ,че няма личен живот ,няма мъж ,дъщерята е в чужбина и тя е сама като куче!!!Обстановката е тягостна работи се трудно,изобилстват неадекватни решения от нейна страна.В офисът тя си е намерила много послушни кученца който ги разиграва както си искаѝ.Най- послушни са Камелия,Зорница,и Венци.Тези тримката са паднали страшно ниско тя ги е лишила от всякако достойнство и човешки права!!!

Трагедия е тази фирма.Камери навсякъде.Ето моя анализ за целта и ефекта от камерите:
Във фирмата се наблюдава параноидна фаза-
организацията е ръководена от мениджъри, които са свръхподозрителни към другите хора в и
извън екипа или организацията.
Поради това, че те са вътрешно убедени, че другите не им мислят доброто, заговорничат срещу тях, опитват се да ги изместят и детронират, злепоставят и подвеждат. Подобни организационни лидери отделят невероятно много време, енергия и усилия на следенето, контрола, разузнаването и разследването като организационни практики.
В параноидните организации с времето не само ръководителите им, но и всички останали членове се оказват свръхангажирани с това да контролират, да реагират на предизвикателствата пред властта и авторитета, с които разполагат и да се грижат с всички
средства и сили за запазването и разширяването им.
Така се достига до постоянни преследвания, репресивни и санкциониращи регулации и безкрайни разследвания.
Формира се свръханалитична система за вземане на решения и анализа на реалните и възможни "заплахи" е централна тема и доминантна практика.

Аз пък много съм доволна. От Люлин хващам 82 и за 10мин. съм на работата.Взимам 420лв и ми стигат за кафе,цигари,вафли и кола.Колежките са приятни,освен Камелия,която не може да организира операторите и заради нея идваме всяка събота за да си изпълним нормата за деня.А пък откакто съблазни хубавия Миро го закъсахме още повече. Почнаха да ни пускат непалтена отпуска,после ни карат да идваме по празници.Но си мълчим,иначе Гюзелева ще ни бие шута.
Има колежки,които не издържат на крясъците на Гюзелева и на дългия работен ден и напускат още на втората седмица.
Много колежки се смениха.

Как не г е срам да плюят по г-жа Гюзелева.
Жената ни дава по 330лв.чисто а когато работим всяка събота по още 60лв.Всяка сутрин започваме работа от 8ч и си тръгваме в 18,30 в събота пак така.
Цеха е голям с два клъматика.Зимата е малко студено,градусите падат до 5.Храна си носим от вкъщи и ядем по самите маси на които работим, но торбите си остават чисти.
Госпожата ни е дава и три почивки-от 12 до 12,30 и 10 до 10,10 и 15 до 15,10.
Има чалга музика.Понякога госпожата ни се кара,защото работим малко.Ама като нямаме сили какво да направим.
Шефката е много толератна,в ншата фирма работят мнофго циганки.

Бивши и настоящи колеги предлагам да осъдим Анелия Гюзелева пред държавните органи по следните направления:
1.За Незаконно подслушване
2.За Скрити камери
3.За Укриване на осигуровки и даване на пари под масата
4.За психически тормоз и неуважение към човешкия индивид
5.За обиди и уронване на престижа на отделния човек-камерите са записали всичко със звук и картина
6.За нерагламентирана работа по 10 часа на ден