Ейджи пакеджинг Ню бегс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1&markers=София,кв. Модерно Предградие, ул. 3019 1

Ейджи пакеджинг Ню бегс

Лудото Нели още ли е на пазара.като гледам не се е променила аз напуснах преди 3 години.Спомените от тази фирма са ми основно негативни и комични помня как когато имаше не помня какъв проблем за нея най -важния въпрос беше кой е виновен!?!Помня как обикаляше през почивките и гледаше кой- не си е изгасил лампите и машината и след това публично го разчленяваше и след това глобяваше.Помня стотиците заповеди бяха станали цяла папка.Жените в фирмата често стояха до късно включително и събота и извънреден труд не им се плащаше със сигурност .Зимата е супер студено а лятото много горещо и задушно.Шефката често пътуваше за Италия,та в този период докато отсъстваше се работеше приятно и спокойно докато не се върнеше и проблемите изникваха един след друг.Не препоръчвам постъпване на работа в тази фирма доста нерви се хабят а заплатите не са нещо особено.Има голям човекопоток.

Каквото и да говориме най-сигурно е човек да се увери сам!Влез и сам прецени вгледай се в хората!?!Виждал ли си по жалки човешки съществ сигурен съм че не си.Попита ги от кога са във фирмата,максимум година две, стари работници няма, незнам защо! Сам си отговори.Огледай машините те са ти баби))))))Шефката е арогантна, дебела с лош дъх, стара мома коЯто бъди сигурен мноГо скоро ще ти се представи в истинскта си светлина....Като бивш работник се сещам за един въпрос към шевката.Анелия абе да те питам къде са ти палетата от ролите?!?говориме за хиляди палета ,къде са бе жена?И аз искам да попитам от какво си болна бъди, честна разкай се оная с косата идва за тебе:)))))

Да а мнението на МАРИЯ по долу всъщност е ОРЛИН който вярно се върна, и след 1 година и лют скандал си тръгна завинаги човека искаше реални осигуровки но КАКА не му ги даде.Другия"БОРИС" абе борка нема такъв човек раЗбира се та казваш Анелия е изгонила ....е кой е изгонила!?!,МИМО,МИТКО,ПЕТЪР,ИВАИЛО,ЗЛАТИ,АЛБЕНА,ЕВГЕНИ,МИЛЕНА,ПЛАМЕН,ДАНИЕЛ,ДЕСИСЛАВА,СВЕТЛЬО,ВЕНЦИ,ДОРИ И ЗОРИ ,ВСИЧКИ СИ ТЪГНАХА САМИ И ВЪПРЕКИ МОЛБИТЕ ,НА УПРАВИТЕЛКАТА ДА ОСТАНАТ НА ХОРАТА ИМ ПИСНА...Края е близо Анелия остана заобградена от подлоги,и безполови същества

Анелия мани майтапа, фалита чука на вратата!Мислила ли си за самоубиство,това е варянт за теб и то в деня когато раздаваш заплатат до край да им е гадно на служителите ти....а и ден преди да се гътнеш,излез и обясни на хората от какво си болна! Да знаят поне защо си такава!

ТОВА КОЕТО,ЩЕ ПРОЧЕТЕТЕ МОЖЕ И ДА ВИ ПРОЗВУЧИ СМЕШНО НО ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА НЕ СЕ УВЕРИТЕ САМИ:ТИ СИ МИШКА И ОБИЧАШ ДА ТЕ УНИЖАВАТ,ЕЙ ДЖИ Е ТОЧНО ЗА ТЕБ УПРАВИТЕЛКАТА ТОВА ГО УМЕЕ!!!ТИ СИ ГОТОВ ДА ЗАБРАВИШ ЗА СОБСТВЕНОТО СИ МНЕНИЕ, БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СИ ПРАВ ,ЕЙ ДЖИ Е САМО ЗА ТЕБ ТАМ ВСИЧКИ СА ПОСЛУШКОВЦИ СТНИ ЧАСТ ОТ ОТБОРА!!!ТИ ИМАШ СТАБИЛНА НЕРВНА СИСТЕМА И ИСКАШ ДА Я ТЕСТВАШ ПОПАДНАЛ СИ НА ТОЧНОТО МЯСТО!!!ИМАШ СЕМЕИСТВО НО ИСКАШ ДА ТЕСТВАШ И ТЯХНОТО ТЪРПЕНИЕ ЕЙ ДЖИ ПРЕДЛАГА УДЪЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ ДО ПОЛУНОЩ 0:00 РАБОТА В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ И В ПРАНИЧНИТЕ ДНИ ПРИ ТОВА БЕЗПЛАТНО!!!ТИ НЕ СИ РАСИСТ И ИСКАШ ДА ВИДИШ КЪДЕ Е КРАЯ НА СВЕТА, ЕИ ДЖИ ПАКЕДЖИНГ Е ТАМ НА КРАЯ В СЪСЕДСТВО С НЯКОЛКО ГОЛЕМИ КАТУНИ!!! НЯМАШ ПРОБЛЕМ С МУХАЛА, ПРАХТА СТУДА, ГОРЕЩИНАТА ,ХЛЕБАРКИТЕ,МИШКИИ ПЛЪХОВЕТЕ СУПЕР!!!ПОПАДНАЛ СИ НА ТОЧНОТО МЯСТО!!!ТИ СИ ОПЕРАТОР И СМЯТАШ ,ЧЕ ЩЕ РАБОТИШ ТОВА КОЕТО УМЕЕШ НАИ- ДОБРЕ ДА АМА НЕ!!!ПРИГОТВИ СЕ ДА РАБОТИШ НА ДВЕ ТРИ МАШИНИ ЕДНОВРЕМЕННО.....НЕ ТИ СЕ ВЯРВА ,ЗАПОВЯДАЙ И СЕ УВЕРИ САМ!!!ТИ РАЗБИРАШ ОТ ПОЛИГРАФИЯ И ИСКАШ ДА СИ СВЕРИШ ЧАСОВНИКА ЗАБРАВИ!!! УПРАВИТЕЛКАТА ЩЕ ТИ СТРОШИ ЧАСОВНИКА И ,ЩЕ СЕ ОРИЕНТИРАШ ПО СЛЪНЦЕТО!!!ОБИЧАШ ДА ТЕ СНИМАТ ДОБРЕ ДОШЪЛ В ЕЙ ДЖИ СИНЕМА...КАМЕРИ С ЗВУК НАВСЯКЪДЕ САМО СЕ ПРИГОТВИ ДА ПИШЕШ ПО ТРИ ОБЯСНЕНИЯ НА ДЕН!!!ТИ СИ ХИТЪР СЕЛЯНИН И СИ ПРОБИВАШ ПЪТ С ХИТРОСТ И ИНТРИГИ....ИЗНЕНАДАААА ТАМ Е ПЪЛНО С ТАКИВА, ЧАКАТЕ БИТКА ПОДГОТВИ СЕ!!!ИСКАШ ДА ПОЛУЧАВАШ АДЕКВАТНО ЗАПЛАЩАНЕ ЕЙ ДЖИ ПАКЕДЖИНГ ,НЕ Е ТОЧНОТО МЯСТО ЩЕ ПОЛУЧАВАШ С 30 ДО 50 ПРОЦЕНТА ПО МАЛКО ОТ ДРУГИ КОНКУРЕНТНИ ФИРНИ ТОВА Е СИГУРНО И ИЗПРОБВАНО!!!АКО ВСЕ ПАК ПЕНЕБРЕГНЕШ НАПИСАНОТО.БРАВО ТИ СИ ЕКСТРЕМЕН ТИП ПОЧВАШ РАБОТА ЗА ЖЕНА КОЯТО Е ТЕЖКО БОЛНА И БЕЗ МЪЖ ОТ 10 ГОДИНИ С ДЪЛБОКО ПСИХИЧЕСКО РАЗТРОЙСТВО,УЖАСНО ТЕЛОСЛОЖЕНИЕ И БЕЗ ПРИЯТЕЛИ И ЛИЧЕН ЖИВОТ

ОООО АНЕЛИЯ ИСТИНАТА БОЛИ ГЛЕДАМ ЧЕ СИ ЧЕЛА И СИ АКТИВИЗИРАЛА МИШКИТЕ СИ АБЕ ДА ТЕ ПИТАМ КАК Е ЕЙ ДЖИТО ИМА ЛИ РАБОТА ИМАЛИ СКОРО НЕМА ДА ИМА НАЛИ СИ ПО СТАТИСТИКАТА И ПО ГОДИШНИТЕ БАЗИ СРАВНЯВАШ ЛИ ПРЕДХОДНИ ГОДИНИ!! ЕДВА ЕДВА КРЕТАШ ЖАЛКО СЪЗДАНИЕ ФАЛИРАЙ!!!!

Вярно че работа е изморителна, но това е нормално. Нали е производство. Работила съм и на други места, дето всеки ти се прави на шеф и накрая ти си виновен. В тази фирма госпожата има правила и знаеш кога и какво трябва да правиш. Много харесвам работата, само дето няма кой да ми гледа децата. Чакам да пораснат малко за да ги дам на градина и да започна отново.

Хора, не ви разбирам. Какво му е на мястото?! Има спирка на метрото на близо, има спирка на рейса пред вратата, даже и влаковата гара на западна фабрика е на близо! Аз сменям два рейса и става бързо. Добре че има такива фирми че брат ми от 5 месеца е без работа и разчитаме на мойта заплата и двамата !!! Исками се да го уредя на работа при нас ама няма как.

Аз в момента работя във фирмата от вече 5 години с едно прекъсване в администрацията в Модерно до Орион. От всичките написани неща има истини, но повечето не са верни. Много хора са си тръгнали, защото не издържат на напрежението и мислят, че ще отидат другаде и ще е по-хубаво, но не е така. Имаше и доста хора които управителката уволни, защото не си вършеха работата.
Аз по миналата година бях си намерил работа и напуснах, за да работя в друга фирма на същата позиция. Там обаче на втория месец се оказа, че заплатата която ми обещаха няма как да я получа заради намалена работа във фирмата. Хората бяха много негативни и аз реших че няма да се получи но не можех да напусна, защото щях да остана без работа и нямаше как да се оправя. Тогава реших да се обадя на управителката и тя се съгласи да ме върне на работа.
Не мисля, че много шефове биха го направили.
Засега съм доволен - все пак фимата е доста стабилна - работи само с чужденци, от много години е на пазара и досега не са ми забавяли заплатата с един ден.

Наскоро кандидатствах за работа в тази фирма и ми се обадиха за интервю. Има ли някой настоящ служител, който да сподели повече информация как стоят нещата към днешна дата?