КИРОВ АД /img/frontend/nomap.png"

Киров изпрати писмото за заплатите и много добре знае за какво става дума.Цялата заплата минава по карта и в плик се дават само премиите.Сервизните бягат,защото не знаят дали ще има фирма скоро.

Искам да споделя фирмата обещава много и не дава нищо. При една обещана заплата превеждат друга 1/2 от парите ги дават на ръка, заплатите закъсняват докато ние се трудим те пращат мейли с текс: 'поради липса на продажби заплати няма да се превеждат весели празници'. При наличие на двама сервизни и то само в София няма как да се смогва с толкова много градове в малкатани България. Ако господин Киро Кирков чете това нека се замисли и промени малко нещата!

Само да споделя за коментиращите по-долу че колегата Илиев е изключителен Професионанист!!

Искам да споделя само едно нещо .
Този Светослав Илиев е толкова некомпетентен , глупав и смешен ,че нямам думи . Успокоява ни като казва че скоро доста неща ще зависят от него .... да не се притесняваме ,защото "Дългия" и "Протежето" скоро щяли да са "бити карти". Другата пречка била единствено "Грозния" от Варна (т.е. неговия колега регионален) по пътя му към успеха ...
За това Ако Ви е писнало от:
- Инриги
- Некоректно отношение от страна на мениджмънта
- Работа без перспектива
- Заплащане, което не е адекватно на усилията, които полагате. Никога не започвайте работа в КИРОВ АД ... най-вече в Пловдив .
А на колегите мога само да пожелая да последват примера ,който ще им дам ....със сигурност ще си намерят по-добра работа .

ФИРМАТА МОЖЕ ВЕЧЕ ДА Е "ТОДОРОВ & ДЖОНГАРОВ" АД .... ЧЕСТИТО ....

Нищо не е приключило,приключва само заглавието,работата продължава!

Днес всичко приключи!Няма вече такава фирма!

На този ден 11.април 2005г. започнах работа във фирма Киров. Тази фирма предначерта по-нататъшния ми професионален път. Имаше чудесни колеги, много добри обучения и само искам да напомня на всички, че всичко зависи от самия човек. Успех на всички!

Всеки ден, малката Мравка, пристигаше рано на работното си място и започваше да работи. Работеше и беше доволна.
Шефът – Лъвът – се учудил, че мравката работи без надзор.
„Ако тя Работи толкова без надзор, не би ли могла да Работи повече, ако е под нечий надзор“? – замислил се той.
Така той нае една Хлебарка, която имаше голям опит като надзорник и изготвяше чудесни доклади.

Първото решение на Хлебарката бе да въведе контрол на Мравката. След това на Хлебарката и бе нужна секретарка, за да ѝ помага с изготвянето на докладите и тя нае един Паяк, който освен с архивите, се занимаваше и с контрол на телефонните разговори. Лъвът бе очарован от докладите на Хлебарката и я помоли и за графики на производството и анализ на тенденциите. За тази цел на Хлебарката ѝ купиха компютър и бе наета една Муха, която да ръководи отдел рентал.
Мравката, доскоро продуктивна и весела, бе отчаяна от толкова срещи, които ѝ заемаха цялото време! Лъвът стигна до заключение, че е дошъл моментът да се създаде длъжност отговорник за южна България , където работеше Мравката. Постът бе поверен на Хлебарката. Новият отговорник, Щурецът, също имаше нужда от компютър за да му помага да подготвя стратегическия план за сектора, където работи Мравката, която на този етап вече не се забавляваше и с всеки изминал ден се ядосваше все повече.
По същото време Хлебарката убеди Лъва за абсолютната необходимост от проучване на средата. След като проучи работната натовареност, Лъвът забеляза, че секторът на Мравката не работи вече колкото преди. Хбарката изкара три месеца в офисите и направи огромен доклад, в няколко тома, със заключението: „Има много персонал в тази фирма“.

Познайте първо кого уволни Лъвът? Мравката, естествено, защото тя „проявява липса на мотивация и конфликтно поведение.

Не е разбираемо от мен как Г-н Илиев говори назовава преките си ръководители с "Инч хай" и "Дългия"