Перфекто фууд сървиз оод /img/frontend/nomap.png"

Перфекто фууд сървиз оод

Аз съм нов във фирмата, няма и три месеца, но до момента не съм имал проблеми. Малко е уморително, физическа работа си е, но другото е ок. Зор е първите дни, докато се научи стоката, щото е доста и е разнообразна.

Здравейте, на всички днес бях на интервю там за търговски представител. Продължи около 30 минути, 20 от който, този който провеждаше интервюто говореше по телефона и пушеше цигара след цигара...., страхотно задимено помещение. Просто отвратителна миризма. Обясниха ми всичко, заплатата е твърда 500 лв + 1% от оборота + % от направените нови поръчки за месеца. Работното време е гъвкаво, т.е. нон-стоп....никой не Ви следи...обикаляте по центъра основно. Няма събота, неделя, ...вие си преценявате кога да ходите, денем, нощем....Не предлагат автомобил, само телефон.... Аз лично мисля че си изгубих времето...Успех, ако решите да работите за тях.

Работя в тази фирма от два месеца.
Преди да започна прегледах писанията за нея, и имах известни притеснения къде отивам. Реалността доста се различава от описаното. До момента никой не ми е викал или нещо подобно - вършиш си работата и няма ядове. Плаща се навреме, работа като работа

Недоумявам как е възможно да съществуват фирми като тази.Работи се с хранителни стоки ,а вътре в склада е, че все едно си на сметище.След като бъдат доставени стоките , които се продават от фирмата, вместо по най-бързия начин да бъдат вкарани в хладилните камери,те се оставят отвън по възможност на сянка.В случаят става дума за месо.което забележете се продава по софийските ресторанти.Столичани Добър апетит!

иване, ти не вземаше ли 1200лв. заплата, бе? и не ти ли беше станислав името? и за какво развитие говориш, първо се научи да пишеш, евентуално и да четеш

Здравейте бях служител в тази фирма до оня ден колегата горе е прав за всичко и не е сбъркал вика се крещисе,виновнисте за всичко и дори да не сте виновни пак сте винивни вие а не някой друг.Одържат се пари за свичко и за липси по склада дори да не е изчезнало при вас.5 лева за грешка 5 лева за некачена стока.ако взимате 400 лева и ви сложи 50 лева глоба за какво работите там за слава и то ваша че работите там.Няма шанс за развиие или нещо подобнотам сте под негово въздействие или все едно му принадлежите.Все едно сте негова собственост,за тази работа трябва да си пълен непокист и без грам нерви или него подобно

В тази фирма не е за хора, там наистина трябва да си непокист как то е написал Бившия колега.До днеска  и аз работех там и сам се чудя как съм издържал.През зимата си на студено.няма грам добри условия за работа както и за развитие както пише в обявата за работа.Вика по всички складови, шофьори няма грам нормално държание за него или за някой служител виновни сте за всичко ,дори да не сте вие виновен обърнат се пари за всичко и за ли си по склада, грешки за не качена стока, според него това означава че му провалят е фирмата клиентите са негови и така на татък. Просто тази фирма е за хора където са напълно непокист и без грам психика

Здравейте! Хора , стойте на далеч от тази фирма! Условията са много лоши ! Трудов договор и усигуровки - НЯМА!!! РАБОТИ СЕ БЕЗ ПОЧИВКА ПО 7, 8 дни !!! Отношението на управителя е ужасно ! Държи се с вас като с роби! Непрекъснато ВИКА и КРЕЩИ !!!  Вие сте виновни за всичко !!!   Колкото да работите и да се стараете, повече от тези 650 лв. няма да вземете, даже първия месец, ще ви плати по- малко! Текучеството е ОГРОМНО !!! Идват хората, работят ден, два и си тръгват втрещени! Трябва да сте мнооооооого ДЕБИЛЕН и пълен НЕПУКИСТ , за да му издържите на крясъците !!! Ако не вярвате- опитайте!!! Сами ще се убедите !!! Да не кажете после, че не сте били предупредени !!!