Перота Холдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Перота Холдинг ООД

Някой може ли да ми каже нещо повече за тази обява, какво е заплащането за тази позиция??/
Значи трябва да си едновременно хладилен техник, както електро техник??? Да, ама това са два занаята  - много бих искал да знам за двата занаята ли ще ми платят? Хладилен техник бях на 900 лв, и напуснах, защото сам изкарвам повече! Електро техник също съм работил,няколко години след като завърших електротехникума, та много ми е интересно : как се очаква от един човек да бъде няколко неща едновременно??? И ако човека е такъв колко е готова фирмата да плати за такъв човек?
Написали са какво искат да има кандидадата, а парите не ги пише никъде! Напиши колко даваш за да знае човек има ли смисъл да си губи времето и да праща документи.
Фирма "Перота Холдинг" ООД търси да назначи за базата си във Варна климатичен и ел.техник / за автобуси / за поддръжка на собствения си автопарк и външни клиенти.
 Изисквания към кандидатите:  - средно образование - документ за квалификация за за климатичен техник ;  - стажа се счита за предимство;   - ремонт на климатична инсталация на микробуси, автобуси, леки и товарни МПС-та;     Фирмата осигурява: - ТД, СО; - транспорт до служебното място;

Работи се под постоянен стрес, минимум по 12 часа на ден. Единственото сигурно нещо във фирма Перота е, че всеки момент могат да ти звъннат, за да ти кажат, че утре не си на работа.
Изключително рядко държат някого на работа повече от 1 (един) месец.

В тая фирма явно си мислят, че шофьорите извират отнякъде и никога няма да свършат, обаче при това отношение към работниците, скоро сами ще си карат "хубавите" автобуси.

Хубави автобуси,добри шофоьри,който явно недобре заплатени-ужасно текучество! Неспазване на трудовият договор,относно работно време и срок за заплащане.

Поголовно неспазване на регламент 561/2006.  Постоянно текучество във фирмата.  Толериране на едни служители за сметка на други.  Ниски, несвоевременно изплащани заплати.
Ако уважавате себе си, не кандидатствайте за работа в тази фирма.

хубави автобуси-ниски заплати,върти6 геврека кат замаян а заплатата 500лева ,шефката става но заплатите ги нема ....