Перота Холдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Перота Холдинг ООД

Работих във фирмата около две години. Напуснах заради проблеми със здравето. През зимата работата е малко, но през лятото е натоварено. Колегите са добри. Заплащането през лятото е много добро. През зимата е по-малко , но и работата е толкова. Получил съм си всички пари до стотинка.

Работата си има и хубави и лоши черти.
Лошите: че е сезонна и на моменти е доста натоварена. Хубавите: заплащането, колектива и условията на труд. Всеки сам си решава. Аз съм работил в гаража им в Слънчев бряг през лятото- три месеца бях в отпуск от другата си месторабота. Доволен съм. Ако ми се обадят ще отида пак.

Не ходете там! Няма да останете доволни нито от отношението, нито от заплащането!

Работодател тип диктатор, изживява още мутренските години! Неспазва уговорките при постъпване на работа- заплащане, неспазва трудово правните взаимоотношения-работно време(извънредния труд не се заплаща)! Колеги ако ви се струват условията за приемливи пробвайте!

Всеки уважаваш себе си човек,не трябва да работи за тази фирма

...а колеги стига тези 0,14 ст.на км ве4е само бат пе6о ги дава....то децата не искат стотинки..НЕМА ТАКАВА ДАР...

Уважаеми кандидат-служители,
вмъквам малко коментар относно публикуваните мнения. Не е вярно, че не държат никого повече от 1 месец Аз работя тук вече 10 години. Освен мен има още поне 30-35 души, които са със стаж повече от 5 години във фирмата. Старанието и желанието за работа винаги е било забелязвано. Шефа може да си има " трески за дялане" , но все пак фирмата е негова и не ни дължи обяснение. Работниците понякога наистина са адски безотговорни и сами са си виновни. Някой може ли да каже, че ние, пролетариата сме идеалните ? Вероатно Не . В крайна сметка сигурно мениджърските проблеми са по-големи от нашите. Минава деня, взимаме си заплатата и не ни интересува нищо повече, нали ? Мечо , за който става въпрос и Весо от офиса в Слънчев Бряг работят във фирмата от 2003-2004 г. Само това ще кажа..... Пожелавам на недоволните да намерят най-великолепната работа , на която нищо да не правят и да им плащат по милион на месец. :)

Пожелавам на всички настоящи и бивши служители на фирма "Перота" Весели празници и успешна Нова Година.

Това лято работих като поддръжка в хотел Сезони в Слънчев бряг. Чета мненията и искам да напиша как е в Сл. бряг. Галя Ганчева е СТРАХОТЕН РЪКОВОДИТЕЛ!!!!!!!! Всичко което ми обеща като пари и условия бяха спазени от нейна страна. Парите ми ги даде до стотинка. Абсолютна коректност. Това , че някои работили за 500 лв. значи са много мързеливи. Не знам какви са автобусите , но монтьорите  Веско , Тодор и Иво са добри момчета и ако трябва работят и през нощта. Шефът им Мечо може да разглоби и сглоби рейса със затворени очи. Желая успех на фирмата.

Не работниците и служителите трябва да  се сменят толкова често,  а шефовете един път завинаги.