Хрисо-пак /img/frontend/nomap.png"

Хрисо-пак

Здравейте!
Макар и бивш служител, бих искала да дам положителната си оценка за работата в тази фирма.
Наложи ми се да напусна по лични причини и Управителката прояви разбиране и човешко отношение.
Колектива беше пъстър, всеки със своите позитиви и негативи. Всеки един от нас е подписал договор с определени клаузи, които е бил длъжен да прочете. Така направих и аз.Да, притесни ме 3 месечното предизвестие, но и в настоящата си работа се убедих, че това е стандартният срок. Работи се много, работи се с креативност и желание. Ако не си мързелив и имаш идеи, Управителка винаги е готова да ги приеме. Да, взискателна е, защото иска доволни клиенти-нормално е. В по-натоварените периоди дава допълнителни възнаграждения. Ако се налага да отсъстваш извънредно, винаги е намирала начин да се съобрази.
В заключение бих казала, че фирмата е добро място за работливи, изобретателни, енергични и позитивни хора. Висока заплата с малки усилия никъде няма. Успех!

Бъдете внимателни,ако сте решили да постъпвате в Хрисо Пак. Фирмата има и друго наименование-Нюпакинг Преди да подпишете договор за работа,внимателно го прочетете.Написан е в стил 1000 задължения за служителя,като работдателя е длъжен да осигури работата :) Освен всички задължения се изисква три месечно предизвестие при напускане,както и след приключване на взаимоотношенията с фирмата, сте задължен да не работите 2-3 години дейността ,която сте извършвали в Хрисо Пак или Нюпакинг.Да не говорим ,че в договорът работодателя си е оставил безброй вратички за финансово ощетяване на работника.Текучеството е огромно,изискванията не отговарят на заплащането,а за отношението към служителя-без коментар,за да не изпадам в дребнавост.Толерират се доносничеството,но не и професионализма,за съжаление е масово явление.Надявам се да съм била полезна.

Скъпи приятели, тъй като чета разни глупости относно фирмата, реших и аз да се изкажа по темата. Много е важно да уточня, че не съм поставено лице и не пиша по потъчка на някого. Трябва да знете, че всички, които са напуснали фирмата са или служители с някакви странни отклонения или хора, които просто са решили да продължат живота си с нещо ново. Шефката на фирмата е много взискателна, но и много отзивчива и разбрана жена. Работата е приятна, разбира се, по Коледа е по-натоварена, както и около други празници, но всеки подписва договори при постъпването си и би следвало да е наясно с това. Не се подлъгвайте по негативните коментари за малкото пари, или претоварващата работа, или арогантната управителка.
PS: ако изобщо четете тези форуми с мнения за работата, вероятно тя изобщо не е за вас.

"Пази, Боже сляпо да прогледа"...Изключително арогантна и високомерна управителка, живееща в свой свят на "естетика" и липса на креативизъм. Ако сте скрит, или явен мазохист - точно за Вас работа! Ще умрете от удоволствие, като трябва и да си платите за нанесените обиди. Ако сте и шибан доносник - плюсовете се покачват. От колежките има свестни - останали по принуда, но има и такива дето - комплексите и незадоволителните им умения са компенсирани от доносничество и "вярност до гроб", щото само там са ги оценили. Некадърници с претенции е общото название на "племенния  съвет" и прилежащите. ...С три думи не очаквайте много...но...good luck...

Ако се смятате за:
тъпи,необразовани,стари,с лош външен вид и вкус!!!
Обичате да Ви се натяква за:
Възраст,образование,стаж...и разбира се обожавате да Ви обиждат и да работите в постоянен стрес с малко почивки без да Ви плащат(а заплата навреме да не говорим,защото се подразбира)
ЧЕСТИТО!!!!!!това е Вашият работодател.
Успех на всички,дано да издържите,аз и още 8 дущи за 1г. не успяхме:)

Водещ принцип във фирмата е безпринципността. На едни служители се плаща по банков път, на други на ръка. Някои могат да осъстват, да закъсняват, да си тръгват по-рано, да блеят през работно време, други не. Трудовите договори са некоректни, работното време произволно се удължава, извънредния труд не се заплаща, въпреки обещанията. При отказ да останеш да работиш извънредно по празниците(безплатно, както се оказа) започват проблеми. Например: местят те от обекта, на който работиш (и който съответно ти е горе-долу близо до къщи), на обект на час и половина път. Отказват ти отпуска въпреки, че в дадения период почти няма работа. Или друг вариант: ако си студент задължително работиш през седмицата и почиваш събота и неделя. В същото време вторият човек на обекта, който има дете, изведнъж се оказва, че почива два дни през седмицата, а в събота и неделя (каква изненада) е на работа. Непрекъснато се отправят обвинения от типа на: "Аз знам, че ме крадете, но сте много хитри и не мога да ви хвана", "С вашия отказ да останете на Коледа след края работния ден провалихте фирмата", "Позволявате си да четете Кодекса на труда". Въпреки, че в обявата за работа на фирмата пишеше, че се търсят хора с художествено образование (или поне с естетически усет), се оказа, че висшето образование (особено полученото в Художествената Академия) е нещо много лошо и опасно. Въпреки, че всичко в тази фирма е измислено и до скоро изпълнявано от такива хора, управителката заяви, че нищо добро не била видяла от завършили Художествена Академия. В резултат на тази твърде приятна работна атмосфера, комбинирана с неплащане на заплати, оспорване на болнични, лични обиди на тема външен вид, семейно положение, възраст и т.н., четирима души напуснахме за последните 2-3 седмици. От януари 2010 г. до май 2011 г. фирмата са напуснали 7-8 души. Видях, че са пуснали нова обява за работа. И колкото и да е странно, пак търсят хора с художествен усет.