ЕТ Милчо Димитров-Миген - Милчо Димитров /img/frontend/nomap.png"

ЕТ Милчо Димитров-Миген - Милчо Димитров

Последния коментар е писан от Косьо.Само той и баща му имат 5 години стаж в тяхната фирма....

Работя 5 години във фирмата и като всяка фирма си има недостатъци,но нарушениния не се правят никой не може те накара на сила,парите са на датата преведени удръжки за сега нямам щом си вършиш работата както трябва.Относно коментарите по долу сигурно са от някой големи шофьори дето са много компетентни с по 50 години стаж а пък имат книжка от 10години.Мога да кажа чи над половината от колегите са от по дълго от мен във фирмата така ме сами си правете изводите толкова ли е зле или както е писал колегата сме много наивни :))

КОТО ЗАПОЧНЕ ПРИ ТЯХ ИМА СЕРИОЗЕН ПРОБЛЕМ!!! МОШЕННИЦИ ОТ НАИ ОПАСНИТЕ!!! СЪЩЕСТВУВАТ БЛАГОДАРЕНИЕ НАИВНОСТА НА КОЛЕГИТЕ.СЛЕД КАТО НАПУСНАХ,НА 4 МЕСТА НЕМОЖАХ ДА ЗАПОЧНА РАБОТА -ОПЛЮВАТ А МА ЯКО!!!

Абсолютни измамници,повтарям измамници,не започвайте работа при тях.Собственикът Милчо Димитров е абсолютно неадекватен и некоректен от към парите.Ако ви се работи за слава тогава можете да почнете там.Нито условия нито уважение,хората ги имат за резервни части.При първоначални разговори ще ви обещаят велики неща,в последствие ще бъдете разочаровани,и убеждавани че вече синът му се занимава с тези неща и всичко е коректно.Винаги си измислят за какво да ви глобят,и от договорената заплата остава само приказки.Не започвайте там казва ви го човек който е бил там и го е изпитал

здравеите колеги.работих вав фирмата прес 2013.работата е много, нару6ава се наретбата ,по заповед на косио и ба6та му.глоби и паркингите в англия са за твоя сметка.заплатата нендви6ава 1300 евро от които отдържат 100 до 150 евро все за не6то.осигуряват те на минималната.краино некоректни.парите ги пла6тат като се върне6 след 3 месеца.