Кронос Рикавъри Мениджмънт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Студентски, Квартал СТУДЕНТСКИ ГРАД, бул. 8-МИ ДЕКЕМВРИ, 13, офис 11&markers=София,Район р-н Студентски, Квартал СТУДЕНТСКИ ГРАД, бул. 8-МИ ДЕКЕМВРИ, 13, офис 11

Кронос Рикавъри Мениджмънт ООД

Преди да кандидатствате за тази и без това нископлатена работа се замислете дали сте човек, на който не му пука за съдбата и полжението на другите хора. Ако сте безсърдечни същества, това е работа точно за вас. Като човек изпаднал във временно затруднение и тероризиран почти ежедневно от служителите на тази фирма мога да ви разкажа какво ще трябва да вършите: Обаждате се на човек, просрочил задълженията си, например към банка. Човекът ви обяснява, че в момента е финансово затруднен, но полага усилия и регулярно внася суми, които може да отдели. Но вие преследвайки заветният си бонус продължавате през ден да тероризирате човека....мислите ли, че това занимание си струва мизерната сума, коята прочетох, че плащат? Защото е казано:"Не прави на ближния си това, което не искаш да се случи на теб". Мили млади хора имате близки, имате приятели, а и самите вие в някой момент от живота си може да попаднете в затруднено положение. Помислете си как ще се почувствате вие, ако сте коректен човек, изпаднал в затруднение и някой надъхан, гонещ бонуса си младеж, на половината на възрастта ви през ден ви тероризира по телефона.

Някой друг може ли да сподели за какво заплащане става въпрос, защото това ме интересува главно :)

Здравейте хорица!Какво да ви кажа пичове,ако си търсите работа да стоите вкъщи да взимате 1000 лв. сте сбъркали мястото!Тук плащат както се казва не за количество а за качество.Първият месец реших да видя какви парички ще взема и да ли ще ме лъжат и тук както на останалите места-изненада,платиха ми да не повярвате а бях свършил почти никаква работа.На вторият третият месец бачках по 3-4 часа на ден и да ви кажа си изкарвах хубави парички,по-добре от колкото да блъскаш по 12 часа на някого и да ти дават жълти стотинки!И така си работех докато не взех Зелена Карта за САЩ!

Мога искрено дакажа,че това е най-коректния кол център в София,в който съм работила;екипа е чудесен,много приятелски настроен и винаги готов да помогне;заплатата не е космическа,но приемлива и си зависи само от операторите;работното време позволява на всички студенти да ходят и на лекции,и на работа :)

къде се намира?

Кандидатствах там и ме поканиха на интервю за оператор в call center. Обстановката е прилична, огромна зала с много наблъскани бюра.. честно казано останах изненадана, тъй като макар и със слушалки, операторите все пак провеждат разговори и според мен така наблъскани, си пречат много, но това са само впечатления. Интервюира ме младо, неопитно и много симпатично момиче, което ми задаваше всякакви въпроси без никаква връзка към работата. Беше мила и учтива, но определено не се беше подготвила добре за водене на интервюта, тъй като очевидно ми задаваше куп лични и разнообразни въпроси (от типа "разкажи ми за това, какво обичаш, може дори храни да ми изреждаш") за да тества комуникативните ми умения, но това можеше да се направи и по не толкова аматьорски метод( тва е лично мнение, никого не ангажирам с него).. Фирмата предлага чудесни условия за студенти, тъй като се работи почасово и всеки сам изготвя графика, по който ще работи, според свободното си време.. Call center-а работи всеки ден от 8:30 до 20:30ч, така чче можеш да разпределяш часовете си на работа в това време, както ти е удобно...започваш с индивидуално обучение и те пускат да водиш разговори, когато сам се чувстваш готов... самата работа не е никак трудна.. НО, най-съществената част, от която аз лично бях шокирана- заплаща се ставка 1,50лв на час, което означава,че при 8часов работен ден, ти се оформя заплата около 300лв и като махнеш данъците... аз кандидатствах за непълен работен ден от 4 или 6 часа, като сметнах,че за 4 часов работен ден, ще получавам около 130лв.. казаха ми,че има и бонуси, които изцяло зависят от личните резултати на всеки, което съответно е строго индивидуално, но средно повечето вземали между 100-200лв бонус (което за мен директно означава, че вземат между 50-100, тъй като опита ми показва,че винаги преувеличават, за да те надъхат)... Това е, което мога да кажа за въпросната фирма... очевидно доста хора са удовлетворени от тези условия, така чее... УСПЕХ!

Моля някой да изрази мнение за тази фирма, че не намирам нищо по - конкретно за нея. Благодаря предварително!