Кронос Рикавъри Мениджмънт ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Студентски, Квартал СТУДЕНТСКИ ГРАД, бул. 8-МИ ДЕКЕМВРИ, 13, офис 11&markers=София,Район р-н Студентски, Квартал СТУДЕНТСКИ ГРАД, бул. 8-МИ ДЕКЕМВРИ, 13, офис 11

Кронос Рикавъри Мениджмънт ООД

Iskam da popitam ,ako ima hora, koito v momenta rabotqt v tazi firma,dali zaplashtaneto za telefonen operator e vse oshte tolkova nisko ?

Бе хора не се ли научихте граждански договор и колйо си заработите означава че ще ви дадат стотинки. Ако можеше да се заработи нещо при тея където предлагат колко си заработиш щяха да са дали твърда примамлива заплата плюс процент а не да се молят да се намери най-големия баламурник да им се върже на заработката. Ясно е че смърди тая фирма и без 500 отрицателни мнения.

Здравейте, някой служител били споделил как стоят нещата сега във фирмата? Само посещения ли с еосъществяват или има отдел и за телефонно събиране?

Здравейте, тъй като публикуваните мнения са доста стари и доста отрицателни, реших и аз да напиша своето. Работя за фирмата вече четвърти месец. Възможно е с течение на времето нещата да са се променили, затова не оспорвам изнесените факти, само внасям актуална информация по някои от основните въпроси.
1. Въпросът за заплащането - има си твърда стафка - 250 лв. Естествено за да я получиш, трябва да имаш поне 500 визити. Ако имаш по-малко също получаваш  твърда част , но е по-малко/Има си таблици, по които според броя на визитите си, можеш да определиш и твърдата част/ . Получаваш също процент от събраните задължения - за това също има начини как да си го провериш. Получаваш и 60 лв. за пътни разходи /вярно, че не са много, но много фирми даже и това не дават/
Така, че мили хора, които сте получили заплащане по 14лв, 100лв.или някакви си там други нищожни пари, за това имам две предположения - или не сте си дали зор да поработите, или ако сте, то в един минал момент нещата са били наистина зле, а сега не е така.
2. Относно броя на визитите. Наистина и аз се стреснах в първия момент, но това е въпрос на добра организация и здрави крака. Аз лично при хубаво време съм стигала до 30 и няколко на ден, е понякога са само десетина, но това му е хубавото, че можеш сам да си правиш сметката и да определяш кога колко визити ще направиш. Някой беше написал към колега, споделил, че успява да си направи необходимия брой визити:"Само в твоя блок ли ти ги дават?"Не е задължително и сарказмът тук е излишен, ако човек няма добра организация и самодисциплина и в един блок да му ги дават, пак няма нищо да свърши.
3. Някой беше казал, че си рискува живота за нищожни пари...Ееее, чак пък толкова! Трябва все на откачалници да попадаш, че да се страхуваш за живота си, а трябва да ви уверя, че 99,99% от длъжниците са си нормални хора. Е, някои излизат доста войствено настроени, но като срещнат едно културно и човешко отношение към тях, те също променят отношението си.
   Искам да отговоря и на колежката, която беше писала, че работата се състои в това да ходим да тормозим хората, да ги заплашваме и т.н.  Напротив, точно това нямаме право да правим. Явно не е разбрала какво точно трябва да прави, което от самосебе си води до извода, че тази работа не е за нея.
4. И последно, моля хората ,които са писали, че фирмата "само ги лъжела" да ми отговорят какво точно са ги излъгали, защото до този момент мен за нищо не са ме лъгали. Каквото са ми казали, каквото е написано в договора ми, това става и в действителност.
  И така :  на недоволните и мрънкащи бивши колеги "много дзраве" и "прав им път" да си търсят реализация в други поприща, където може би плащат без да се работи, въпреки че на мен лично такива не са ми известни. На новопостъпилите - успех!

Майката да веи еба в устата усрана, циганиор безподобен хуя ше ми ядете цигание/ Казах ви на тоя телефон няма никва Теодора, аз съм Ивайло и имам хуи между краката си който вие може да ядете, стига сте званели буклуци безподобни

Валери Благоев е един кръвопиец.Но на лъжата краката са къси и скоро и него ще го изгонят от фирмата.Заблуждава работниците, като освен всичко им прилага и психически тормоз по телефона!Колкото и да сте закъсали, не почвайте тази работа, ще съжалявате!

и аз направих тази грешка да започна уж работа в тази така наречена 'фирма'.съжелявам,че не се сетих да прочета тук първо за да знам.работих от юни до август тази година и познайте колко ми платиха.......50лв. толкова съм си била заработила
бяха ми дали смартфон да работя с него и аз не им го върнах за да си компенсирам поне малко заработеното и познайте какво направиха.....пуснаха жалба в полицията,че съм го откраднала.полицаите ме накараха да го върна.после пуснах жалба в инспекцията по труда а там-пак ударих на камък,нямали били такива правомощия и не можели да направят нищо,и то защо-защото онези от Кронос си връзват гащите с тези граждански договори.НЕ ПРАВЕТЕ ТАЗИ РЕШКА ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ТЯХ.дано фалират и всички от там излязат да просят на улицата.

Не правете грешката да работите в тази фирма... заплащането е адски ниско, никой не знае как определят бонусите. Работих няколко месеца за тази фирма и не си докарвах повече от 150-190 лв на месец. Ако отворите jobs.bg ще видите, че постоянно търсят хора, защото там повече от няколко месеца не се задържат служители. Ако заплащането беше добро, нямаше постоянно да търсят хора...

Олеее колко мнения , не очаквах да прочета толкова много и толкова различни мнения за тази фирма. Аз работих няколко месеца като представител, но се преместих и трябваше да прекратя работа по посещенията. Парите не са много но и работата е два , три часа на ден главно вечер когато ги намираме повече. Чух от колега който още посещава че имат нова схема на заплащане. Вече имат твърда ставка и процент от платените пари от посетените длъжници. Нещата изглеждаха добре както ми ки разказа колегата, може да се пробвам отново да видя как е. Иначе колегите бяха ок , нищо некоректно не съм засичал когато работех там. Шефовете изглеждат професионалисти знаят си работата и са коректни според мен.

Ами правя си посещенията благодарение на нещо, наречено маршрут!Също така и лична организация. Има колеги отчитат и по повече адреси и работят от години във фирмата. Съмнявам се да сме по-глупави от вас и да стоим за нищо...