Коколандия /img/frontend/nomap.png"

Коколандия

2 точки от 1 мнение

Пиша това за да не се лъжат хората като мен и да си губят времето във фирми като тази.Заплащането е 30лв на ден не  е лошо . макар че през почивните дни ти се разказва играта от работа .Шефовете ти казват ,че дават бонуси но те са мизрни за работат,която си свършил.После не и на последно място идва проблема с текучеството на хора там.Там колкото и да си добър не работиш дълго има само двама служители който работят от дълго и това е чудо.Ако някой познат на шефа или негови познати се обадят да кажат, че си търсят работа на момента си исхвърчал от там и на твое място идва някой познат.Като започнах там ми го казаха хора който са работили там аз не повярван но и с мен се случи.Работих само 1 месец дори самите шефове не идват да ти кажат каква е причината а просто казват на служителите да ти кажат.А и със заплащането уж на 15 и 30 е да ама с по два-три дни закъснение и то на части на 17-ти 100 на 20-ти още сто.Не си губете времето там работата не е такава каквато ви я представят.