Районен съд - Бургас /img/frontend/nomap.png"

Районен съд - Бургас

В тези институции, ако нямаш човек, на когото да разчиташ не можеш да пробиеш, или да спечелиш конкурс. Всичко е само да се отбие номера. В това съм се убедил лично. Всички в комисиите са предубедени, не гледат кой ще върши работа, а кой е наш човек и да го оправим.

В Районен съд Бургас е обявен конкурс за компютърен оператор, изпълняващ делеводни функции" за 2 щ. бр. Този конкурс е втори по ред от началото на 2011 г. в рамките само на два месеца. Явих се на първия конкус. От близо 150 кандидати тогава, допуснати по документи до конкурса, бях сред първите десет, които след тест за проверка на компютърните умения, бяха допуснати до третия етап - интервю.  След интервюто разбрах, че не съм сред одобрените двама кандидата. Но още тогава от другите кандидати, допуснати до това интервю, разбрах, че след около месец отново ще има обявен такъв конкурс. Питам се сега тези хора откъде тогава знаеха за това, след като още не е било обявено?