БГ строй-2007 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БГ строй-2007 ЕООД

един дългогоди6ен измамник ---паскал--флоримонт--бгстрои --витоша пропъртис и о6е една фирма --запла6ане нулево --то това продължава с години незнам как може да има глупаци дето им  се връзват --абсолютни измамници

некоректна фирма наема хора на работа и не им плаща още с назначаването принуждават работниците да подписват молба за напускане без дата и сещайте се какво става-все имат да ти дават пари и все не си ги получаваш и накрая те освобождават защото имаш готова молба за напускане и още в същия ден наемат нови хора  фирмата се подвизава и под името Витоша пропъртис ЕООД ПАЗЕТЕ СЕ от тях!

Сградата си се строй,но за парите е много, много съмнително дали някога ще си ги вземете. Предупреждавам всеки които се надява ,че надеждата е много рехава. По-добре не работете там. Би ми се искало да си поговоря с хората които не са си получили парите така както и на мен не е платено, а е само  едно голо обещание  че ще си взема във светлото бъдеще парите.Всички трябва да се обединим за да се даде гласност.Дано чрез администратора може да си сменим телефоните за връзка,без да се показват в мненията.

Едва ли някой който се захване със тзи фирма ще си види парите. Който е работил за тази гирма винаги е бил опарен предишното име беше Флоримонт. Пак същия измамник Паскал но под ново име така си вдигна хотел на Банско и на оковръстното бизнес център без да плати на работниците нито стотинка. И как няма да кара майбах ако продължава така може и боинг да си купи  като не плаща на хората!!

не виждате ли че нямат и сайт.коя уважаваща себе си фирма прави дейност без сайт.мой комшии работеха за тях и не им платиха а на всичко отгоре им направиха инсценировка и ги заплашиха с думите "повече нямате работа тука" напръскали от фирмата стените на мазетата и после им казали "кво да ви плащаме вие нищо не сте направили"
това им е редовен номер - наемат бригада да бачка по 1-2 седмици и после ги махат без да платят.аз не знам досега за някой който да му е платено от тази "фирма" успех на всички и предупреждавайте хората за тези "работодатели"

БГ строй-2007 ЕООД е поредното наименоваие на "фирма" с безброй имена в jobs.bg,която търси и набира работници за 2 строежа в гр.София,наречени "Флоримонт",които се намират в Младост 4,до бл.427 и на детелината на бул.България и Околовръстния път."Назначават " те за работа по всички специалности /довършителни работи и инсталации/ със свой инструмент и техника,транспорт и т.н.,работиш колкото издържиш и после:"Като дойде време за плащане-ще ви се обадим!",като ,междувременно си подписал молба за постъпване/с дата / и молба за напускане без дата!!Безсмислено е да се работи с тях-аз опитах!Остават ви само разходите!Тъй като наистина се явяват с безброй имена,които не се откриват с търсачките!!,а трудов договор така и не ни дадоха,ще ги познаете по обектите-Младост 4 и бул.България и Околовръстен път!И двата обекта се наричат "Флоримонт"!Надявам се да съм бил полезен на всички колеги!Успех в тези трудни времена,които са още по-трудни с такива некоректни,да не кажа престъпни "работодателе"!