Агенция за модели /img/frontend/nomap.png"

Агенция за модели

Знаете,ли най-новото! Тази измислена агенцияза пореден път ще си сменя името и ще се казва Център за таланти.Как ви се струва? иИмат пусната обява във фейсбука,че вече набират деца,И тази обява е насочена към горките родители,които ще заведат сами децата си на вълка в устата.абе тия хора не спират да измислят нови лъжи,на които да се хващате.Всеки който влезе тук трябва само да чете без да пита,ако е умен ще рзбере много бързо каква е схемата,нито истински участия,нито нищо.Хората в тая агенция дори си нямат и представа,в момента какво наистина се снима ,къде се правят филми и къде наистина се работи както трябва.Те налучкват имена,които са прочели в нета,чули-недочули и си преписват чуждите участия и ангажименти в тяхна полза.Нема да се учудя,ако си съчинят някоя измислена историйка,на която уж са присъствали.Ясно е че се занимават със всичко друго не и с осигуряване на участия.Да беха отворили поне една лихварска къща та да им беше ясно на хората,пък и те самите немаше да се напъват толкова да си сменят имената и да се охарчват,че то тия пари требва да се избиват от некаде,сигурно от такива като мен и всички останали.А и колкото да и сменят имена и т.н.,то почерка им е един и същ.......... Сами си правете извода.

Искам да попитам нещо и се надявам съвсем скоро някой да ми отговори! Утре предстои да внеса 10лв за да ме снимат и да попадна в списъка на статистите..само че четейки ттези негативни коментари вече се замислям...моля някой да ми отговори БЪРЗО дали тази фирма е измамна или не!

Незнам какви са тези коментари и  този Качулков  който явно е работил в подобна агенция  но  всвки който речши да сам може  да се увери кое как е в действителност  и не някякви малоумни коментари  и   безсмислени съпоставки

Не вярван на нито един от тези коментари след като си писах с Валентин Качулков по фаисбук и ми разесни как седат нещата и съм му много благодарна че ми обарна внимание и ми разказа как процедира тази агенция . Кракът ми нема да стапи там. Това е нечувано и невиждано!

абе,хора вие не четете ли или сте тъпи, тук става въпрос да давате много пари,които нямате или ще се наложи да вземете на заем,защото детето като види безпредметната суетня около себе си (която то не разбира),ще каже ИСКАМ, а вие няма да откажете ,защото обичате детето си.Не разбирате ли психологията ,която е приложена тук.То и хората от провинцията ще лъцнат ,ама нали село не видело ще се хванат в капана.То така и ние бехме с наще,захапахме дървото здравата,първо интарвю кастинг уж мн. ме харесаха,а сега даите пари, подпишете договор и ура аз съм вече модел. Обаче като те изстискат до последно и пресъхнеш та да немаш пари вече и те забравят кой си и от къде си,както стана с мен.Нито модел станах,нито ме ангажираха за нещо,а обещаваха много до като ти вземат парите .Дребният,нисък,слабичък чичко с черна косичка ,той много умее да убеждава та даже ако си с по слаба психка от него ще му повярваш. Лошото е ,че хем виждаш ,че е измама,хем сам се хващаш в капана.НЕ ХОДЕТЕ ТАМ„НИТО ЗА КАКВАТО И ДА Е РАБОТА ,НИТО ЗА СНИМКИ,ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ ДО КРАЯ НА ЖИВОТА СИ,И РАЗБЕРЕТЕ ХУБАВИТЕ КОМЕНТАРИ СИ ГИ ПИШАТ ТЕ САМИТЕ. а за малките деца ще кажа:ХОРА НЕ ЕКСПЛОАТИРАЙТЕ ДЕЦАТА СИ ПО ТОЗИ НАЧИН

Недоумявям  от каде  се пораждат всичките негативизми,упреци обвинения ,кой какъв ,смяна на имена, показвания и прочие,явно не сме дорасли въобще да си ценим  хубавитв неща! Незнам изобщо за какви суми някои коментират и за каво става въпрос,изразявам мнението си като родител който е заплатил 119 лева и наистина получих уникално преживяване и невероятни фотосесия,на мен такива цени никой не ми е предлагал а и няма как такав голям екип да работи безплатно нежийдам логика ,но явно сме свикнали да умалооважаваме човешкия труд и прочие.Глупаво е да се тварди че жсеки с личниа си фотоапарат ще направи  снимки с тяакова ниво,но явно  още ше гоним европа с такива разсавденя .Какво значи  детето ми да бъде излагано,дали че го изберат или няма да го изберат за модел аз съм получила продукта на който се радваме и сме изживяли  хубави моменти  докато се е осъчествявал,никой не мойе да ме задалжи и определи какви пари ще харча за детето ми това в абсурд,ако реша ще дам и последната си стотинка за да доставя удоволствие на дъщеря ми! В Америка има един детски конкур за "Барби" където  съм гледала как родители са дали хиляди долари за тоалети  и визия и  колко щасливи са децата ,така че ако в тази агенция аз сум подарила щасливи мигове на дъщерями за 100-200 лева никои не може  да ме упреква!За съжеление мисленето ние доста ограничено за това нашата държава е на това положение!

Малко са местата в БГ.кадето може човек да заведе  детето си и да го накара да се почувства истински щасливо едно такова място е Агенция за модели! Мястото наистина е един уазис на мечтите кадето аз самата бях удивена и  възхитена от  палната промяна на дъщеря ми  ,която   седмици след това  всвки ден говореше за преживяното събитие! Още с влизането  когато отидохме да направим сесията  която  ни предложиха за представянето мекипът от гримийор и  стилист  я поеха и започнаха да работят по промяна на визията а тя се почувства като истинска звезда ,полагането на грима прическа подбора на дрехи ,на уникална прическа никога не бях  виждала дащеря си така ,тя си е хубава ,то е ясно че всяка дачеря е наи-хубавата през погледа на майката ,но този път  наистина я почуствах като моята принцеска! Хиляди благодарнисти на фотографа,,на гримйорката,стилиста на  целия  екип,уникални профисионални снимки ,наистина  едно звездно преживяване Благодаря ви!

Здравейте! Поканена съм на интервю за промоутър. Изчетох написаните мнения, които са доста разочароващи и се чудя, дали изобщо има смисъл да ходя на интервюто. Моля някой, който е кандидатствал за промоутър, или има опит като такъв за тази фирма, да сподели мнението си!

Здравейте,искам да разбера тези кастинги за модели,които провежда Агенцията за модели"България" в гр.Ямбол  в събота на 12.11.2011г. те реални ли бяха?Децата ни нашето момче и момичетата на едни познати ги одобриха и трябва да пътуваме в четвъртък за кастинг с официални тоалети в София в офиса на Солунска 19.Как да постъпим,и без това е скъп пътя,ще си делим парите за горивото,а сега пишете за някакви 29лв.,които трябва да плащаме за снимки???Има ли успели модели от тази агенция,какво става с децата на по 5,6 годинки,които са одобрени и ги викат на снимки в офиса?Да няма някоя педофилска история около това???Как минава един кастинг за деца в офиса,кой е фотографа който ги снима,къде отиват снимките.Правят ли каталог ли там как се казваше за моделите и той ли струва 29 лв.?Моля някой да ни разясни,че път ни чака,да не останем с надежди-говежди:(((((((((((((((Децата са с такава крехка психика да не ги разочароваме ,моля ви,дайте съвет

Преди около две  седмици използвах услугите на компанията ,всичко бече на профисионално ниво  правихме рекламна сесия  на облекла ,до това всичко  беше наред но искам да обарна внимание на  гримовите които се използват предполагам че се работи с реномирани фирми но  на една от моделките  няколко часа  след сесията  грима доста трудно беше отстранен.Предполагам че и продуктите на балгарскиа пазар  са доста фалшиви и затова се получава този нежелан ефект.