Агенция за модели /img/frontend/nomap.png"

Агенция за модели

Г-н Реджебов изобщо не им се връзвайте на приказките- всичко е фалшиво.Но явно са се усетили малко та са намалили таксите на мен ми взеха 59 за регистрация почти на половина са ги смъкнали,за да продължат да зарибяват още хора. Eстествено ,че след това ще ви търсят още пари-359 за фотосесия 99 за диск и 199 за интернет представяне което не е задължително в началато,но после ще ви се окаже наложително и още пари за смс-и колкото имате така ,че ако имате пари в повечко по-добре ги дайте за нещо от което ще имате полза,не ги хвърляйте на въздуха и да и пълните гушката  на тази агенция.Преценете си нещата и обмислете добре.От тях нищо няма да спечелите -само ще загубите -време и пари!Съжалявам ,че им повярвах-а пък вие обмислете и решете сам!Нали знаете -питай патило ,а не старило!Успех във начинанията ви!

Здравейте, искам да Ви попитам за тази "Агенция за модели", която е на адрес: София, бул. Витоша 37, вход от ул. Солунска 17А, кандидатствах преди две седмици за фотомодел и една седмица след това ми се обадиха и ми казаха че съм одобрен и че ще ми изпратят документи за регистрация в конкурса срещу 29 лева, аз потвърдих изпращането на документите, когато ги получих като ги прочетох малко нещата стоят измамнически ми се струва. Моля някой който е запознат със случая да сподели дали да продължавам нататък или да не си давам парите на вятъра, защото на след две седмици трябва да присъствам там за фотосесията и евентуално пак ще искат сума за това има ли смисъл от всичко това или е просто заблуда и вземане на пари.
Благодаря предварително на отговорилите! :)

Благодаря че има хора като вас запознати и информирани които да ни отворят очите та да не се хващаме като риби на въдицата на тази фирма.Съжалявам само ,че сме били толко наивни, за да им вярваме та да се връзваме на лъжливите им приказки , че всичко е наред,а заблудата е голяма!Хора-бъдете предпазливи проучете нещата и тогава се обвързвайте с безмислени договори!

Събрали сме достатъчно доказателства,но ако има такива като тебе измамени и свидетелстват без да ги е страх против фирмата на Ахмет Али (Адриан) и Боян Боянов и се съберем достатъчно пострадали от тяхните измами наистина ще ги дадем на прокорор,ако искаш да се свържеш с нас пиши и дай скайп или facebook

http://www.bgizmama.com/companies-fraudsters/1662 Нямам друго какво да кажа ! големи измамници  но господ гледа и връща

Мога ли да знам-защо след като не беше задължително заплащането на интернет представянето пък сега за да участваме в конкурса излиза че без да бъде платено това представяне-199 лв не може да продължим???Сега може да правят намаление но който е платил вече 99лева да не би да му върнат 50лева а?Това няма да стане-нали?ЕЕЕЕЕ ама на кой му пука че родителите с цената на всичко стискат зъби само детето да е добре и да има развитие но май при вас няма такова-трябва да се надява а на какво не е ясно?Така си дават парите само на вятъра-май ааааа?

Те не осигуряват работа по договор те само  представят модела.  Това е политиката на всяка агнеция да предлага а като се намери клиент те се свързват Иначе да сесия гледах ценорасписа 1295 лева е най скъпата сесия най евтината  е 559 лева Наградата  трябва да попитате в офиса  незнем още  те са след 10 или 15 на  работа но ние това което ни казаха , стана до последната идея  и сме доволни сега за коледа направиха промоция и си взехме дисковете с 50 процента намаление което си  е добре снимките ги харесвам предаването беше добре както го описаха .Тоест не сме от недоволните така да се изразя  то без вложение няма как да стане ние сме го разбрали това одавна, а дали въобще ще има клиенти за мен незнам но силно се надяваме но сме наясно че, това е до шанс предполагам  е добре да имаме положителни  настроени емоци от кокото негативни, Защото негативните помисли носят такива а позитивните носят повече  щастие

Чудесно е щом като Вие сте победила в конкурса.но какво получихте и докъде стигнахте -колко ангажимента Ви подсигуриха и каква е равносметката-кон за кокошка ли???Споделете за да се знае открито-каква е играта-има ли смисъл човек да се захваща?

Така ли? Който е спечелил си е платил? Така казвате , защото ви е яд , че не сте спечелили.Всеки родител защитава детето с  и иска да спечели.Спечели най-добрата  :)

С чие право и със съгласието но кого тази фирма минава по детски градини и училища да разнася листовки за агитация на децата,защото те са поддатливи на обработка и съответно те хленчат на родителите си ,за да ги заведат на тези ваши кастинги след което ги каните в офиса -всички са одобрени-плащат правят им фотосесия-получават сертификат за -best model и предложение да продължат за тор model.Това го получават абсолютно всички участници без изключение-убедих се в това уникално предложение,но трябва да се платят още 199 лв за интернет представяне,което не беше задължително ,но излиза наложително ,така че до тук равносметката е 59лв.за регистрация,359 за фотосесия 199лв за сертификат, и още 199 лв за интернет представяне общо 816лв и още колко и за смс-и -сумата става голяма а какво получава детето на практика-нищо само празни обещания.Eeeeee не сте ли доста нагли вече пък ???Спрете със заблудите-все пак става въпрос за деца!