Транс Телеком АД /img/frontend/nomap.png"

Транс Телеком АД

Поздрави за новият маркетинг на ТТ - явно е забелязал, че пространството е пълно с ПР на Макс Телеком и е реагирал. Интересно дали ще забележат скоро, че МТ са направили 1100 клиента за 2 месеца?!? Но, замълчи сърце...да се върнем на гениалният ПР - "Крайслер инсталира уаймакс в колите си". Да сведем чела пред гениалната идея. Тука читателят само би могъл да попита - "И кво от това?!?", какво искате да кажете с това ?!?
Явно маркетинга на термоси и ютии е различен от този в телекомуникациите :)

Попитали златната кокошка, защо спря да носиш ценните златни яйца? А тя се усмихнала и отговорила:

Собствениците на кокошарника казаха, че златото не било ценно вече. На мода бил бронза и затова спирали просото на златната кокошка за сметка на бронзовите.

Подкрепям Явашев!
Този, който има какво да каже, го казва на висок глас и явно, стига да съзнава, че от изказването му ще има някакъв смисъл, а няма да бъде поредното мозъчно оригване. На анонимните ще кажа следното:
Оправдавам ви, защото е азбучна истина, че скрит зад удобния параван на анонимността всеки лумпен събира сили да плюе и маже. Смелостта да застанеш зад думите си е признак не само на добронамереност, но и на зрялост - две качества, които са в жесток дефицит сред този екип.

Тук гледам, че всичките сте големи "специалисти". А защо не си напишете имената тогава? "подвизавате" с някакви псевдоними и с имената на хора, от които сте на светлинни години, защо така?
Какво общо имаш с Филип Котлър, сочения за най-добър в маркетинга? Само псевдонима... а може би и това че си се опитал да прочетеш някоя от неговите книги, но изключително малко си запомнил и разбрал, с изключение на името на автора.

А ти, г-н "Филип Котлър", пък то къде знаеш колко аз разбирам от маркетинг? А за това какви са моите издънки?
Като всеки човек, който работи, не крия че съм правил грешки, но моите грешки съм ги признавал и за това не ми тежат на съвестта!
Съвсем друго може да се каже за такива като теб, които правят окачествявания и пускат разни реплики по някакви форуми, като дори ги е страх да си напишат истинските имена,защото ще разкрият дребните им душички.

Какво друго да ви кажа "другарчета-чавдарчета", пишете си поне имената в тоя форум, че да мога да ви разпознавам по-лесно, а и други хора да разпознават вашите злобни същества...

Със здраве!

Плюете, плюете - 20-25дена, па земете та се наредите като текезесари за аванс на 5-то число на банкомата! Виснете като чироси!
Е к`ва е тая ваш`та шибана история!?!

Явашев каза: Моята препоръка е да се направи реклама... това куца за момента най-много.

Каква ти е компетентността да даваш препоръки в рекламата?!? Никаква. Разбираш от маркетинг, колкото прасе от кладенчова вода. Но така е - по цял свят некадърниците ръсят мозък за чужди работи за да прикрият собствените си издънки!

Никалайка, твойто е нещо като "тараторчето е без краставички, щото и без тва немаме кисело млекце" :))))))

Бреее ... колко хора са писали! Нямате ли си друга работа?
Гледам че "куцо и сакато" писало тук. Явно много добре сте запознати с фирмата. Че и много хора има, които я следят от ВЪН :)

Моята препоръка е да се направи реклама... това куца за момента най-много. Иначе проблеми има като във всяка работеща фирма... Ту между-личностни, ту в работата...
Проблема е че когато предоставяш услуги, трябва да са на 99.999999% работещи. Е това някои хора немогат да го разберат. То да не е ресторант и да кажеш, че в момента няма вода и няма как да ти измият марулята и да ти направят салата от нея :)

Стига съм писал в тоя сайт :D няма смисъл ... всичко зависи от времето

Хехе, един съвет към новото СЕО - да инсталира дрегер на входната врата - половината компания няма да може да влезе :))

Бе, ясна работата!
Интриганти, интригантки, откровени дебили и поприкрити имбецили... Един го влачат, други трима реват вместо него. Един се мазни, а на други избиват лекета по ризите. "Трима мина дружина" рипат да бутат царщината, но велик човек от техните го удря на бягство! Да си такова куче мамата! Това не е компания, а истински бардак! При това - най-долен...
Новият управител да си наточи секирата и да се огледа за метиляви овце в стадото, докато не се е стигнало дотам, че чичко-паричко да дойде и да измете всички с един замах!
Да оглежда за гордо вирнати тънки вратлета на ловджийчета, които колкото повече са грешни, толкова повече щръкват. Да гледа и за такива вратове, които между 14:00 и 16:00 трудно удържат черепните кутии отгоре си в добре координирано равновесие.
Да гледа и за такива вратове, които все се оплакват, че са им малко парите, а все се наливат като на добре угоен шопар. Да гледа и тия, които се радват, че "Бог високо, цар далеко". Там има доста за изтребване!
Има в компанията нужда от такава сеч.