Кредихелп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Люлин, Квартал ЛЮЛИН, АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ, 31, офис 2&markers=София,Район р-н Люлин, Квартал ЛЮЛИН, АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ, 31, офис 2

Кредихелп ООД

Тази фирма персотала са толкова груби с клиентите си,позволяват си да даржът тон и псуват хората по телефона.Жалко че ръководството та фирмата не взима мерки по тези случай,неги интересува важното да си приберат парите от хората.Менажера на офис Люлин фашифицира подписите на клиентите и кара подчинените си да се подписват вместо клиентите им.Рекетират хората по телефона заплашват ги и темподобни.Хора не започваите работа там защото нява да получите това което са ви обещали.

Ха-Ха-Ха оня с гела сега обикаля на ляво на дясно и ту има бемка на носа , ту новия му шеф има бемка на гъза , голямо целуванйе пада !!!Жалкия дебел ,никому ненужен трав*стит ,даже не знае .че има червей в екипа си ,който снася инфо на хората от *** кредит!

Специални поздрави за аманиционните герой от ОТДЕЛ ОКС- С.А.А и Г.Н.Н и цялата паплач около З.В.И Ако не беше смешно щеше да е тъжно.

Д.И.Д

Жалка фирмичка,с некомпетентно и изключително некадърно ръководство.Вътрешните войни който се водеха и продължават да се водят, между определени хора стигнаха до там ,че затриха едно нормално функциониращо предприятие. Жалко ,за всичките усилия на тези стотици работници който години наред даваха всичко от себе си за да го има Кредихелп на пазара,сега е пълна пустош ,затвориха офисите защото нямат пари ,клиентите незнаят къде да плащат безхаберието е пълно ...Евала на Здравчо евала на всичките така наречени директори....

Каквото и да напиша ще е малко.Но това собствените ти колеги да направят свинщини само и само да си запазят собствения си за.ник за сметка на други, е меко казано долно и непрофисионално .И какво постигна сега ?Нищо.Искрено се надявам да не се видим на улицата ,защото се оказа ,че години наред сме работили с един долен боклук който в крайна сметка ще отиде там където му е мястото ,В КОЧИНАТА ПРИ ПРАСЕТАТА КАКЪВТО Е И ВСЪЩНОС.

Туй да вземеш кредит от тия, едва ли не трябва да напишеш и тегло при раждане, детска градина в която си ходил, училище и др. Ужас. Кредисимо са номер едно.

Здравейте,ужасена съм от кредихелп.Преди 9 месеца сключих договор за кредит за 2000лв,със срок на погасяване 15 месеца. Плащах редовно до момента в който не затвориха офиса.След това почнах да плащам по изи пей ,но всеки ден ми звънят някъкви чобани и ми искат парите на куп.Поставят ми срокове от 3 дена ,после 5 дена.Аз си спазвам стриктно договора и нямам пропусната вноска,но те продължават да ме изнудват за всички пари-в последния ни разговор приключи с закани за лично посещение и саморазправа, разбирам ,че имат финансови проблеми,но с това държание няма да им платя и стотинка вече.

Фалит-----септември----ЗАТВАРЯ ---СВЪРШИХА €$£ Ако още не сте чули вече знаете...

В тази компания грешки няма и не се правят. Всичко е целенасочено и по план. Да затриеш добре работещо предприятие, с готини и надеждни хора е замислено и работено месеци наред. В момента се опитват да върнат поне малко стария и облик за да може да я изтъргуват добре. Само, че няма да им се получи. Лошото е, че в момента се правят свинщини целящи да обвинят хора, които са лоялни в злоупотреби. За да могат на техни места да сложат такива, които наистина ги знаят всички в този бизнес като неспособни, интриганти и злонамерени. Подобно на първата чистка преди месеци, когато хора, които бяха на високи позиции, лоялни години наред и прочее - ги изкараха крадци. Отделът, който се "грижи" това да стане - го знаем всички. Единственият отдел, който не пострада от случващото се. Много лоши постановки се опитват да правят с хора, които не го заслужават. Но и на тях няма да им се получи .. И да не забравят, че брадвата откъм острието има две страни !

Грешката им беше, че назначиха някои хора, които допринесоха да се срине бизнеса на фирмата. Махнаха кадърните служители, назначиха други, които и представа си нямат от кредитиране. Измислиха си нови зони, назначиха си зонални, които да отговарят за по 3-4 офиса, но вземаха заплати като за 2-3 регионални. Напълно ненужни разходи. Като втория офис който откриха в Русе за една зонална, пълна каруцарка, която отговаряше за още няколко офиса и една друга очилата истеричка, която пък се вземаше за голям потенциал. Една нормална имаше за малко там ама тя бързо се усети на къде духа вятъра и избяга. Пълна пародия. Откриха и закриха офис в Силистра. Пълно безхаберие и пилеене на едни пари дето можеха да вложат в продуктивен персонал.Относно заплащането не мога да се кахъря, плащаха си, докато бях служител там. Доволен бях докато не решиха да правят реформите, които им сринаха фирмата.