Кредихелп ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Люлин, Квартал ЛЮЛИН, АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ, 31, офис 2&markers=София,Район р-н Люлин, Квартал ЛЮЛИН, АРХ.ГЕОРГИ НЕНОВ, 31, офис 2

Кредихелп ООД

Здравейте,фирмата е кошмар…бавене на заплатите…ниски заплати..безхаберие…когато попиташ защо не си получил това което си заслужил,отговорът им е винаги че има грешка,а тази грешка никога не се коригира! Нямам думи…Никаква организация просто..работа след работно време,работа на празници (без заплащане).Пълен апсурт!!!

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ПРИ НИКЪКВИ ОБСТОЯТЕЛСТВА В ТАЗИ ФИРМА...НЕ ПЛАЩАТ,ЗАПЛАТИ.ХВЪРЛЯТ НЯКВА МИЛОСТИНЯ КОЛКОТО ДА СИ КУПИШ ХЛЯБ..ЖАЛКА ФИРМИЧКА С УЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕКАДЪРНО РЪКОВОДСТВО..ПЪЛЕН УЖАС..

Вероятно всеки си има мнение. Но аз като бивш служител мога да кажа, че за хора които искат да работят е Ок като фирма. Знам си на коя дата получавам пари и всичко е точно. Хора които искат да работят и да вземат добри пари за София си е ОК. За съжеление се преместих в друг бранш като ИТ. Поздрави на всички колеги. Бяха страхотни 3 години.

Най голямата пирамида в бързите кредити, платих преди време а дори одобрение нямаше така и седи до днес, "чака удобрение" пълен ташак

Не си губете времето.Некоректни.Заплатата е наполовина от обявената,ежемесечно се бави с от 1 ден до 15 дни.Таргетите са невъзможни,никога не се хващат.Тактиката им е следната:Назначават те за регионален мениджър,след 2 месеца те посрещат със заповед за освобождаване или да приемеш по-ниска длъжност,съответно с по ниска заплата.Всеки месеци месец грешки във фиша за заплата,трябва да се разправяш за да си получиш заслуженото.Работното време не отговаря на обявеното,също като заплатата.Никога не започвайте работа там,потърсете си коректен работодател

Тази фирма персотала са толкова груби с клиентите си,позволяват си да даржът тон и псуват хората по телефона.Жалко че ръководството та фирмата не взима мерки по тези случай,неги интересува важното да си приберат парите от хората.Менажера на офис Люлин фашифицира подписите на клиентите и кара подчинените си да се подписват вместо клиентите им.Рекетират хората по телефона заплашват ги и темподобни.Хора не започваите работа там защото нява да получите това което са ви обещали.

Ха-Ха-Ха оня с гела сега обикаля на ляво на дясно и ту има бемка на носа , ту новия му шеф има бемка на гъза , голямо целуванйе пада !!!Жалкия дебел ,никому ненужен трав*стит ,даже не знае .че има червей в екипа си ,който снася инфо на хората от *** кредит!

Специални поздрави за аманиционните герой от ОТДЕЛ ОКС- С.А.А и Г.Н.Н и цялата паплач около З.В.И Ако не беше смешно щеше да е тъжно.

Д.И.Д

Жалка фирмичка,с некомпетентно и изключително некадърно ръководство.Вътрешните войни който се водеха и продължават да се водят, между определени хора стигнаха до там ,че затриха едно нормално функциониращо предприятие. Жалко ,за всичките усилия на тези стотици работници който години наред даваха всичко от себе си за да го има Кредихелп на пазара,сега е пълна пустош ,затвориха офисите защото нямат пари ,клиентите незнаят къде да плащат безхаберието е пълно ...Евала на Здравчо евала на всичките така наречени директори....

Каквото и да напиша ще е малко.Но това собствените ти колеги да направят свинщини само и само да си запазят собствения си за.ник за сметка на други, е меко казано долно и непрофисионално .И какво постигна сега ?Нищо.Искрено се надявам да не се видим на улицата ,защото се оказа ,че години наред сме работили с един долен боклук който в крайна сметка ще отиде там където му е мястото ,В КОЧИНАТА ПРИ ПРАСЕТАТА КАКЪВТО Е И ВСЪЩНОС.