Търговски Системи - България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Централен, ул. Любен Каравелов, 49А, ет. 2, ап. 8&markers=Пловдив,Район р-н Централен, ул. Любен Каравелов, 49А, ет. 2, ап. 8

Търговски Системи - България ЕООД

2 точки от 1 мнение

Пловдив -  общи впечатления за кратко време. Собственик и шеф. Техничар и общо взето приятен човек. Колегите са много готини. Те пловдивчани са си готини по принцип. Няма стабилна програма за обучение. Претрупан офис. Хубави служебни коли
Варна -  Страхотни колеги. Хубави коли.
Бургас -  Готини колеги. Хубави коли. Мизерен офис. Никакво обучение.
Ако пуснеш те изтискват като лимон до дъно от работа в пълен смисъл. Извънредни часове и дежурства не се заплащат. Слаб мениджмънт и организация. Бъдете готови да сте винаги виновни за всичко.
Горните варират според договорките, които като цяло се спазват. Тоест опичайте си акъла като се уговаряте.
Плюсове са редовно заплащане и хубав служебен автомобил. Работи се с остаряли морално хардур и софтуер. ДОС и Win98 като база. Иначе софтуера за подръжка е адски мощен като функционалност. Има някои интересни неща като системи против кражби и др. Зависи кой какво харесва.