Ел - Тест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ел - Тест ЕООД

1 точка от 1 мнение

Гаражна социалистическа фирма,условия като в затвор, лошо заплащане, лоши вътрешнофирмени отношения, клукарщина,следене, никакви възможности за развитие - началниците са предопределени по  лоялност, не по качества, плаща се на час - т.е. забравете, че съществуват закони, Кодекс на труда и т.н., шефа е толкова стиснат, че даже е отворил лафка и си плащате кафето, водата и т.н. не се заплащат празничните дни, обученията са срещу записна заповед за 5-10г, бягайте надалеч още преди да сте стъпили там!!!
Това е вашата фирма ако желете да се чувствате като роб и ако НЯМАТЕ следните качества: самоуважение, достойнство, желание за развитие.
Има и предимства естествено - шефа отглежда картофи, които се продават всяка есен пред офиса. Лично са изпитани и си заслужават цената (която е по- висока от пазарната, но все пак служителите трябва да се чувстват специални)