хотелска верига ЛИОН / Hotels LION /img/frontend/nomap.png"

хотелска верига ЛИОН / Hotels LION

Колеги, как бихте коментирали заплатите и условията за работа в х-л Лион, гр. София?

НОРМАЛНО ЛИ Е, ДА ИМАШ ГОСТИ В ХОТЕЛА И ПИКОЛОТО ТИ ДА Е ДО 17:00 ЧАСА, ДА ИМАШ САМО 1 СЕРВИТЪОР В РЕСТОРАНТА, ДА СПИТЕ В 1 ПОМЕЩЕНИЕ ПО 5-6 ЧОВЕКА, ДА СЕ ДЪРЖАТ С ТЕБ КАТО С ВТОРА РЪКА ЧОВЕК ??? ЗА МЕН НЕ Е, РАДВАМ СЕ, ЧЕ СЕ ИЗМЪКНАХ ОТ ТАМ

Доволна съм от работата там. Да, бих го препоръчала за работно място.

Много хубав хотел. Уютен ресторант и лоби-бар,подредена и чиста хотелска час.Направи ми впечатление,че през изминалия уикенд в хотела имаше много хора а в ресторанта имаше много малко персонал и поръчките се бавеха малко.Но въпреки всичко храната беше вкусна.Беше хубаво бихме отишли пак. Посетете го и Вие,няма да съжелявате.

много готин хотел. Готин персонал, уютен ресторант, вкусна храна. Чисти и подредени стаи. Хареса ми и бих отишла пак.

хотелат е хубав и уютен.Персоналът е супер-но комплексният упраител ужасно невъспитан и арогантен държи се с починените си всякаш са в затвор,непрекъснато им крещти за нещо.Направи ми лошо впечатление!Бяхме седнали в механатана хотела той седеше на съседната маса с някъкви негови приятели(всъщноствече беше вече пиян).Неможе един управител да има голями изисквания към всички а в същото време да се напива до безобраие.

хотелът е ужасно студен.Не се заплаща извареден труд а се работи до зори.остава малко персонал лятото и се работи по цял ден без нищо.Отношението на комплексният управител в момента е ужасно към целия персонал.

заплащането може да бъде и по добро.Уважението от управителя-няма токова.Студ навсякаде в хотела.Несправедливо глобяван персонал.колегиалност няма

1 точка

Хотелът е хубав, но мениджмънта - ужасен. По няколко пъти на сезон се сменят всички кадри - от сервитьорите, та до оперативните мениджъри.

Прекрасен хотел, с големи възможности и коректни служители. Безобразен собственик. Арогантен, невъзпитан и невъздържан