хипермаркет ТЕМПО /img/frontend/nomap.png"

хипермаркет ТЕМПО

То не останаха никакви работещи, ти на ролери искаш :D

Някой може ли да ми каже какво е заплащането. Също така приятек ми каза че е виждал работещи на ролери, дали е истина и ако е така какви са условията и аз да започна така. Благодаря предварително

Моя близка работи в магазин Темпо,затова мога да се доверя на преценката й.По-долу прочетох куп негативни отзиви,но както обикновено,истината е някъде по средата.
Вярно е,че работата е много,не достига персонал,а това не е без значение,когато не се заплаща допълнително.Случва се да се разболее колега,да изникне неочакван ангажимент(живи хора са все пак!),а в такъв случай графиците се прекрояват в движение.Не е приятно да не знаеш кога можеш да ползваш почивен ден.
Истина е и друго-пълно е с разни хора,които не могат и името да си напишат без грешка,да не говорим за някаква елементарна култура на общуване.Ако има как да си бъркат в носа и да взимат заплата...(Под 1000 лв. си е жива подигравка!)В същото време не пропускат да се ожалят колко им е трудно и как все някой друг е виновен и ги "прецаква".До вчера са били безработни и са заемали пари да пият кафе,но това много удобно се забравя.
Ако са толкова недоволни-портал голям!Има достатъчно хора с не по-малка нужда от пари,но и с реална преценка за себе си.Всеки горе-долу интелигентен човек може да си направи изводите за положението в този магазин./А и не само там!/Но да се мрънка постоянно,и то хора с ОГРОМНО самочувствие без никакво покритие е несериозно.
На всички добронамерени хора,които прочетоха това, желая здраве и късмет.

Магазинът върви от зле- към по- зле, не заради обслужващия персонал, а заради некадърните управители, които идея си нямат какво се случва в магазина...

Там цари пълна анархия, докато някои хора летят и се счупват от работа, то тези дето се подмазват на когото трябва - си мият ръцете с тях, че се скътават и стоковедите отговорници са слепи, на почит е скътавай се преееби колега, а това дали си вършиш раотата не е важно, ако си подмолен или мазохист ела при нас. Ако обичаш да си миеш ръцете с другите и да се скътаващ - си ОК - но всичо се връща- някой ден дано тия хора им светнее акво е ....дано:)