Стани 89 /img/frontend/nomap.png"

Какво става в тази фирма напускат млади, кадърни и можещи хора. Очакваше се промяна, но всичко си е по старо му. Ежеднавно 50 мин в повече, стоим и чакаме работа, не ни казват колко струва на бригадата изработката на една чанта, уж през събота, ами ще се работи и събота да не плащаме не устойка що Италиянеца забравил че нямало материали пази боже от такива чорбаджии.

банкет за чудо и приказ. нестандартно но с много стил и вкус, изпидано до най дребните детайли и цветово. страхотна организация. аплодисметни за организаторите. а за лудата бригадиркакаквото и да кажем ще е малко. човек който не уважава себе си , не може да уважава и другите. не си заслужава дори да бъде коментирана

Г-н Карагитлиев, благодарим на Вас и момичетата Ива и Сиси, за перфектната организация, за невероятната вечер която ни предоставихте с това грандиозно коледно тържество. В тези 6 часа вие сплотихте колектива, накархте ни да забравим проблеми и да се чувстваме перфектно. Дълги години града ще говори за този празник.
Надяваме се че разбрахте че човека който винаги сте лансирал, на който позволявате всичко, който дълги години ви заблуждаваше че е с Вас и до Вас е пълен боклук. Банкета беше задълителен,но ние се веселихме от сърце, но този човек нека си понесе наказанието.
Обещахте ни че ще стане традиция

господин или госпожо представител на управлението, какво значение има дали е Стоян или Петкан или Драганка, не е ли по-добре да прочетете и разберете какво искат работниците? Не, не искат само пари, защото дават и работа, искат и нормално отношение. Лошото е че всичко написано е вярно. Жалко е че публично ни наричате МИШКИ и това потвърждава неуважението ви към работниците

Защитници на Карагитлиев да попитам кой съботи ще да маха шефа че не разбрахме гладна кокошка прост сън сънува ако махне съботи как ще печели всичко на което се на слушахме са голи обещания вече и младите взеха да бягат останаха пенсионери и малцинство.

Напишете си имената,мишки!!!

Защитниците на г-н Карагитлиев или не го позновате добре в истинската му светлина или сте в голяма заблуда. Смятате че като цял ден обикаля решава проблеми, неееее жива измама, проблмите започват още от кроялно и така по цялата верига, той бяга от проблемите, щом пред очите ни вчера, пред толкова хора може да си позволи да мъмри и хока бригадирка че е допуснала хората и да го попитат за заплатите си.... тези хора не са ли в правото си? От кога бригадирите дават парите? Между даване и разпределяне има голяма разлика. Колкото и да си пишим и обсъждаме явно няма смисъл, човека си е заровил главата и не мисли че задника му е вънка и мириш на километри, но ще си стегне куфарите и ще отлети накъде далече за топлите страни, а ние ще си мрънкаме за пари в очакване на люта, гладна и студена зима. Хората се натискат и не напускат защото са пред пенсии. Жалкото е че всичко построено е една кула от пясък и много скоро мож да се срути

Аз не мога да разбера хем работници а той шеф ти речеш да го попиташ нещо и той да крещи към теб като чобанин и да обижда бригадирки и работници на селски пръчки луди тъпи хора дошли от майната си на работа да му работят а то уважение 000000 уважение е за всеки или все едно го няма след като хората който те командват те не са уважават а ние работниците как да уважаваме такъв психопат като господин Карагитлиев.

Не сме съгласни с изказването на колежката от 12/11, защото ако наистина се плаща на бройка и ние знаем колко струва тази бройка, всеки ще работи….много ще работи.В потрес сме от всичко което се случва този месец с заплатите ни и поведението на шефката. Не може една тъпа, ама тъпаааа като слонски.... жена да определя работатаи заплащането на хората. Кога тя дойде в 8.00 ч и си тръгна в 17,30 ч и видя кой колко работи?!? Изгони едно кротко момиче, като куче, руга го по най долния начин, колкото и един човек да не става за работа във великата фирма СТАНИ, всеки си има достойнство и всеки трябва да уважава достойнството на хората. Защо не погледна сина й колко работи и колко е бърз, вишиста, който трябва да си завие дипломата на фунийка и да …. Точно човека определен с капацитет на интелигентност колкото стайно цвете, има наглоста да КРАДЕЕЕЕ от хляба на хората, като орязва от „ВИСОКИТЕ” заплати. Защо бе, защо не ни кажете тез цени за бройка, тогава сами ще си правим заплатите, защото всяка от нас знае месец по месец калко чанти са и минали през ръцете? Как тихо мълком съботните от 30 лв, минаха пак на 20 лв, Карагитлиев и секретарката Сиси се молеха, молеха хората да останат по време на отпуската, бяхте готови да платите двойни надници, но явно всичко се забравя. Цакате ни както си искате, веднъж чирпанлийки са на почит, осигурен транспорт, сега ще трябва да издържаме и пияните молдовци, бият се , къртят имущество, но няма един изгонен, плащайте си им от печалбата щом не са си изкарали парите, защо трябва да лишавате бригадите, може ли да сте толкова алчни и ненаситни? Шефката е едно чудовище, един звяр, още като се е родила са и дали името ЗЛАТА ВЕЩИЦА. Не в Шриланка да вее празната си кратуна, ами и в Бали и Малдивите и Сейшелите да отиде, тя ще си остане тоз прост цървул. Колкото и милиони да имате вие си оставате едни дребни и бедни душици. Вие нямате фасон на богати хора, просто сте едни стиснати мишкари. Защо не си погледнете стола, все е имало косури, но такава мръсотия и свинщина никога не е било, може ли да намаляте заплатите, а цените в стола да ги вдигате?!?!
Група работници от подготвително и втори етаж

не мога да разбера,защо или трябва да се оплюе човека или да се прехвали.напълно нормално място за работа като всички останали.Човека си плаща за работата ако работите ако сте в болничен естествено по малко пари ще вземете.НАВСЯКЪДЕ Е ТАКА.Заплатата ви е по малка или по голяма според зависи на каква длъжност сте и на какво натоварване.много добре виждам как стават нещата и за това са си виновни работниците а не шефа им.виждат че намалява работата за тяхната манипулация и започват да работят по бавно ,за да не останат без работа,никой не се напъва да си поиска работа по друга манипулация ами просто си се мотае с по 2-3 бройки докато му донесат още 2-3.просто сами не си помагате,след това като ви затрупат с работа няма кой да помогне и на вас ,защото някой си има 2-3 бройки и си трае.Да не говорим че повечето които си взимат болничен рядко са болни,а се разкарват насам-натам по морета,по балкани затова и отрязването стана голямо за болничните заради злоупотребата на много хора с тях.поради тази причина всички си патят.да не говорим,че почти всички говорят по телефона по време на работа ,дали с слушалки или в тоалетните не че за нещо важно,а просто им се бъбри.хората ще ви плащат ако работите на максимални обороти постоянно,а не да се скатавате.вие веднъж да сте се поставяли на мястото на вашия шеф-НЕ,НАЛИ?Той винаги е лошия и естествено жена му ,сина му ,цялата му рода но не и вие дето пишете колко е зле там.не може някой работник да омаже тоалетната навсякъде и накрая нямало хигиена ами как да има да не ви ги омазва шефа тоалетните.и стола си е добре да не мислите че берат домати и картофи от градината хората та да е по- евтин.А пък в края на краищата никой не ви задължава да работите в събота или да не си вземете болничен като сте болен просто накрая всичко се обвързва със заплащането.никой не е робот все пак.На тези ,които не им харесва има и други работни места ,където заплащането и отношението към вас ще е същото, и накрая ще стигнете до извода че където и да идете,ако не сте шеф ще се отнасят с вас като с работник