Стани 89 /img/frontend/nomap.png"

Благодарение на Росен, разботят иначе нямаше да са тук но нали са избрани хаха трагедия.. Дърти чуми

Да съгласна съм с коментара за бабите, това е безобразие, слиза от етажа си и е най-голямата, всичко сега на момента, какво е това?? Потресена съм.. Тези въпросни баби, сигурно по цял ден седят по масите и бездействат, само за да взимат пари и нищо повече.. Настройват технолози и шефове срещу работниците.. Пълен резил, клатят краката, ама иначе много разбират хаха да ама с баби не става.. Правят си чанти, портмонета, без гък да им се каже... Какво е това ааа г-н Карагитлиев, Златка ходи на 30то число да им плаща и защо? За нищо работата която са свършили.. Обикалят по бригадите искат тва искат онова, ми няма как да стане...

Бивша работника бях на фирмата. Не искам да си спомням времето , през което работих.Отношението е повече от вулгарно.8 месеца и половина да работиш на минимална работна заплата, Напуснах с голяма болка и огорчение, не заради работата, а заради унижението и непрекъснатото съскане.

А и просто да не говорим, за онази стая в новата сграда до технолозите.. Там онези баби които са навирили носовете си и се мислят за голямата работа, нямам думи. Какво очаква г-н Карагитлиев? Да му изкарват продукция, равняваща се н тази с бригадите.. Вирнала носа и се прави на много разбираща.. И ги трупа, трупа събра ги още малко бригада ще им направи.. Нямам думи.Всичко живо се чуди,какво правят там горе, специални ли са или какво? Навирили са се и се мислят за много големи и защо защото, взимат повече от нас работниците и ваучери и всичко, какво е това, безобразие...

В тази фирма нещата, биха се променили само ако госпожа "президеншата" (пълна куха кукувица), се разкара, това е най-мизерния и долен човек във тази фирма,а след нея естествено,една безкруполно проста бригадирка, когато те двете изчезнат, само тогава може да се оправи всичко в тази фирма!!!

Засрамете се малко на пишете нещо хубаво стига минуси изобщо не +++ работата, заплатата, уважението хората който напускат някой да каже всичко това на какво се дължи аз за 1,5 две години са на слушах на голи обещания и празни приказки всичко е по стар му вместо нещо да се промени и хората да са щастливи то голяма мизерия в цялата фирма лошо е че всичко написано до тук е абсолютно вярно за фирмата за уважението и за привилегиите ...

Фирмата Стани89 е най мизерната фирма по отношение държание към работниците си, тези шефове са по ниски от мравките. Режат хората както си искат лъжат, подиграват се. Особено онази с очилата дето се прави на голямата шефка вместо да си дава купоните на работниците си тя зарежда мизерния си стол следи промоциите на Кауфланд и ги продова на тройна цена . Стисната кранта неможе да си смени обема на косата и дрехите защото там не минават ваучерите. То е лесно от гърба на хората да крадат но и техния край идва както всяко начало си има край. И на фирмата Стани 89 идва веселия край ...

Отново слушам бисери как ще ли сме да работим до 17:00 ка щел да слага машина за пръстови отпечатъци ида следи работниците нещо да каже за кой съботи ще да маха още и още а нещо за заплати и дума се не обелва линейки хвърчат постоянно вдигат трупове ни развитие ни аналог със стари баби на 65,70години толкова искаш стотици хиляди чантииии ам с баба не става.

Как тортааааа на 12 дни, тази торта БОНУУУССССС е вече на 1 месец. Как не ви е срам да пробутвате старите си неща за БОНУСИИИИ. всичката ви е такава.
С две чистачки искат да чистят три етажна сграда, смешнициииии, толкава и ще е изчистино.

Господин Карагитлив,
Искаме да ви зададем няколко въпроса, вие намерете начин да ни отговорите, чрез бригадирите или на събрание вие сте умен човек
1. Поздравления за строителството и голямата сграда, но как е възможно сам да искате за засерете всичко направено, наистина ли за да спестите някой лев връщате неуспешната система за почисване от преди 5 години, вкарахте ромките на чистят с нашето работно време, никой ли не ви каза че нито могат да изметат добре а после като ходим на мокрото се засича пода?
2. Как допускате лудата и лунатична бригадирка да чопли и плюе слънчоглед пред целия цех дори и в новата сграда продължавала? Така плюят само простаците по стадионите. Защо нищо не се случи след банкета? Нали ще напуска? Вие наказахте ли я или за пореден път и казахте, че е най-ВЕЛИКАТА а зад гърба и говорите че е луда ?
3. Правихте се че не знаете че по цеховете пият алкохол в работно време, сматате ли че е нормално съпругата ви да дава алкохол в стола, като бонус който се храни в стола? Датата е 14.01.2019 и да продава торта на 10-12 дни. това е подигравка.
4. Явно паркинга е малък за всички автомобили, но защо роднините ви с личните си ТРИ автомобила спират на паркинга на администрацията а на нас ни се карат ?
5. За Същите тези роднини явно правила няма по колко дни са им отпуските защото за всичките откъствия и закъснения няма да им остане и ден платен отпуск.

Желателно е да има правила да изисквате ред , но нека да се спават от всички