СБАЛССЗ Св. Екатерина /img/frontend/nomap.png"

СБАЛССЗ Св. Екатерина

Заплащане - близо до минималната работва заплата, с обещание за бонуси от клинични пътеки, които получаваш веднъж, най-много два пъти в годината;
Отношение - лицемерно, всеки гледа лична изгода, и ако има шанс да те прецака го прави! Все пак да не забравяме, че сме роби в тази болница, на най-богатия бългалски лекар...

Колеги, днес бях там на интервю за работа. Имам 6 години стаж като системен администратор и 3 като IT Мениджър. Работил съм в едни от най престижните компании в България.
HR мениджърка се облещи като и казах за очаквана заплата 2500лв... Започна да ми обяснява че изпълнителния директор и кардио-хирурзите взимали по- толкова, а it работата била проста и нямало как да се заплаща толкова високо...
Обясних на въпросната Г-жа че и аз съм не по лош от всеки кардио- хирург в мойта област (все пак завършвам 2 рото си више образование  и че мога да направя всякаква операция включително лапароскопска  на всеки един компютър :):):)
Пожелавам Успех на Болницата но с това мислене на дребно бакийте там няма да се оправят...Все пак работата на 3 смени включително нощна и 250 юзъра не са шега...Под секрет заплащането  за мястото около 1000лв.
Успех на всички