Габинвест /img/frontend/nomap.png"

Габинвест

Не си губете времето с тази псевдо немска фирма. Забележете колко често се пускат обяви за мениджърски позиции, т.нар. HR отдел симулира дейност, пускат се и се махат обяви за позиции ту на български, ту на английски. Може да ви загубят времето, за да поканят на интервю с евентуално обещание за повторно такова с техническо лице, но то така и не се случва. Некоректни са още при обещанията на интервюто, а какво остава в рботни бъдещи отношения.

Към момента, какво представлява фирмата?
Работа, заплати, отношение?

Никакъв професионализъм.
Бях поканен на интервю за мениджърска позиция месец септември 2017.HR /специалистката/ закъсня с 30 мин.,не знаеха за коя позиция кандидатствам.Запитаха къде бих се справил по-добре,тоест не бяха се запознали с моето CV.Нямаха виждане/не знаеха точно какво искат/за позицията.Смешно,а може би плачевно......

Изключително лошо отношение на сегашния работодателя към работещите -унижение, незачитане на човешкото достойнство ,нагло консумиране на човешкия труд с обединяване на няколко длъжности в една без финансово компенсиране на труда.Интриги в администрацията, дебнене и доносничество-неблагоприятен психоклимат на работа

Немска фирма, която е по-некоректна и от най-некоректните български гаражни фирми. Хаосът е невъобразим. Получава се доставка и работниците разтоварват, защото мотокара не работи и е много скъпо да се поправи. Като попиташ за компенсация за тежкия физически труд ти се казва "ти гладен искаш ли да стоиш?"
Една кака в човешки ресурси засича кой колко е закъснял и пише имейли. Само това прави. Един колега закъсня 17 секунди (да, секунди) и беше изпратен имейл до всички какъв е безотговорен.
Идват начетени и опитни ръководители, за 3-4 месеца си заминават, защото Лангнер (големия бос) не търпи някой да е по-знаещ и добър от него.
Ако си кадърен - изолират те и те махат в изпитателния срок. Ако си подлога - джиткаш си на 400-500лв. Много ти било.
Оръжия правим, ама с некачествени материали. Само въпрос на време е някоя пушка да гръмне в лицето на някого и после - работниците виновни.

Очаквам с нетърпение да започна!

Пълни социални предобивки!Никакво отношение към работника от към Началници!ИЗКУСТВЕНО СЪЗДАДЕНО ДОБРО ИМЕ ОТ Г-Н КОЧЕВСКИ.
Никакво развитие и переспектива за РАБОТНИЦИТЕ!!!

Никога не съм вярвал,че немски възпитаник ще е толкова некоректен
работодател!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!