Арвис ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Арвис ЕООД

2 точки от 1 мнение

Пиша това мнение за да помогна на някои които биха искали да работят в тази фирма. Ще започна от това че заплати не се плащат. В началото на кризата закъсняваха с по месец. Сега вече почти не се плаща. Всичко зависи от настроението на издателката Ренета Стоянова. Осигуровките не са на реалните пари. За последните 2 години в офиса не са останали много служители. Били са около 15-16 човека. Сега са 3-ма. Счетоводител, Рекламен агент и Редактор. И при този персонал издателката си мисли, че списанието което издава ще върви. Същата тази жена е наложила гестаповски мерки. Очаква едва ли не пълно себераздаване а в отговор на това получавате само неуважение. Като споменем и заблудата в която се поставят клиентите относно тиража на списанието които си мислят че то е 6-7 хил бройки, а реалния тираж е 2 500... не виждам какво бъдеще има тази фирма изобщо! Дано да съм помогнал.