М 11 ООД /img/frontend/nomap.png"

здр. аз също съм потърпевш на господина от Варна. сезон 2015 беше унизително и без изпълнени обещания за мен.

Milen Tsonev вие сте приятел с въпросния Мирослав Георгиев Минков както и с неговия брат... това може да се провери останалото без коментар ..
Георги Русев "в нашата държава всеки е недоволен" даи да видим ...почти всеки работодател се прави на недоволен за да има повод да те прецака... нека след "първо да си помислим дали са изпълнени задълженията" да помислим дали работодателя си е изпълнил обещанията и задълженията .. като осигуровки за 8 часа при работно време 8часа не са екстра ..като последно доказателсво ви казвам да следите джобс бг за обявите му .. всяка година прецаква хората и те напускат и той не сваля обявата си от този сайт за да има винаги кандидати.
 типичните крадци на държавата
поздрави

Здравейте, искам само да отбележа някои факти, както и да споделя че всичко написано по-долу е лъжа.Въпросната моя колежка Магдалена Качева или Елена /както се е регистрирала/работи в тази фирма 2 поредни сезона, както и 2 пъти по нова година. След като е толкова недоволна би било логично да напусне веднага щом е била ощетена. Написаното от нея е невярно и не отговаря на истината . Аз работя там вече 3 сезона и съм доволен, колегите и мениджърите са супер, правят ти графика според твоите нужди/особено ако си студент е много удобно-съобразяват се с лекции и изпити .Заплатата ти е сигурна и започва от 600 лв и нагоре различно, зависи колко сезона си работил като стаж,има проценти от личния оборот, 20 % от продажби на козметика, допълнително пoлучаваме добри бакшиши . Има си 2 по 30 мин почивка на смяна, също и 60 мин на обед . Заплатите си идват на време на 10-то число заплата на 20-то число аванс /200лв/. Работодателят си е винаги лоялен и коректен, и заплаща редовно заплати проценти и бонуси.Поне веднъж месечно правим фирмени банкети . Всеки като Магдалена, който не си е спазвал задълженията или с непрофесионално отношение към пациентите си е понесъл последствията, глобяват за нарушения но много рядко. За глобата която е понесла,или други некоректни колеги самите те са си виновни. По отношение на екипа работим и сега с миналогодишни колеги- добри професионалисти и работата спори, имаме много весели моменти, благодаря на колегите и мениджърите за подкрепата през тези години. Освен това те дърпат нагоре заедно с тях. Потенциал за развитие има и ако си вършиш работата както се иска от теб това се забелязва и поощрява.

точно така ..  аз съм една от жертвите на същия Мирослав Минков..
фирмите му са М 11 ООД, ДЗЗД М7М, БОРСА ПЛАЗМА ООД
никакви пари никави проценти никакво отношение и уважение

Крайно некоректен и объркан е работодателя , който уговаряш се с него едно а в крайна сметка излиза съвсем друго обещава ти мизерните 600 лв. + процент които няма да видиш затова персонала при него не се задържа и той цял сезон не може да си намери пчелички-работници  а ти не виждаш нито процент нито уважение от негова страна .
Другото което е че сменя имената на фирмите затова че хората започнаха да се усештат че нещата не седят на добре.
Не се хваштайте на лъжите на г-н Мирослав Минков
Spa centres Relax

Предполагам има нещо нередно с тая фирма - непрекъснато търсят цялостен персонал в сферата на спа-услугите , даже и в разгара на сезона.Обявите им за работа са доста добре написани, обещават чудесни условия и не знайно защо все им трябват хора.Човекът отговарящ за подбора на персонала се свързва с вас по телефона, мънка през цялото време, държи се като сводник и ви вика на място "да се видите".Ако някой има повече информация за тази фирма-нека напише мнение.Аман от такива!