Улично осветление Деа ООД /img/frontend/nomap.png"

Улично осветление Деа ООД

1 точка от 4 мнения

След близо 6м.получих трудовите си възнаграждения, но чрез съдействието на Инспекция по труда

Работих във фирмата м.ноември и м. декември и за това съм получил до сега 40 лв.Вечно са в криза и вечно няма пари.Не се хващайте на въдицата.

Считам че мнението ми ще помогне на хора, които се чудят дали да започнат работа в тази компания.Там действа принципа на единоначалие и все едно сте се върнали през 90-те години,когато нито се знаеше колко ще получиш като възнаграждение,нито кога.Това е малка фирма, която е под шапката на Нове холдинг и управителя се бие в гърдите,че е недосегаем.Сключват се договори на минимални заплати,съответно се получават толкова.Има само двама души във фирмата ,които си получват реалната заплата.Друго е , че се бавят с месеци.Моят съвет е стойте дълеч от тази фирма,ако не искате да си навлечете  главоболия,излишни нерви и безпаричие.

Ако си търсите работа и не искате да получавате заплата, това е мястото. Не се изплащат заплати, а най-хубавото, което може да ви се случи е да получите половината си заплата. Ако можете да живеете с 300 лв на месец започнете работа в тази фирма