Крон Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Крон Секюрити ЕООД

Чудя се на тия от БТК не им ли пука че охраната е така демотивирана?Да не си мислят че за 240 лв. ще се занимавам с това кой влиза и кой излиза и дали някой няма да открадне кабелите на БТК-то.Как може охраната на LIDL да взема 360 лв.,а ние по 230-240? Това е гавра с нас!

Не само лъжат хората с тези мизерни заплати от 240 лева, та и по-ниски, не само че крадат купоните за храна на служителите, а отгоре на това и едно облекло не могат да подсигурят. 4 години седи ме като дрипльовци в мазазина и хората се подиграват, да не говорим че за зимата и по-едно зимно яке и обувки не могат да дадът, а искат да обход на обектите да се прави. Как да стане????. Незнам дали някой в тази Фирма KRON  го итересува за работниците им, но е крайно време да се чукнете в главите и да се поинтересувате за мизерното съществувание на охранителите в Фирмата Ви Господа работодатели.Колеги магазина в които работя, превежда за един охранител сумата от 800-900 лева, а ние получаваме по-240 та и по-малко. Смешно, ромите получават повече социялна помощ от Нас.
Оставям казаното от мен...-Без Коментар......

Докога ще ни плащат под 240лв нямат изхранване в тази паразитна фирма има няколко човека, които ни взеха  купоните, а сега ни бутат заплатите чрез графиците тука няма кой дани обърне внимание но ще сезираме службите за дапремахнем тези паразити.

Бандитска фирма която плаща едва по 220-240 лв. Сигурно БТК много го е закъсало,трябва да им пусна един E-mail да ги питам да не би да са пред фалит горките?

Адаш,това тука да не ти е бюро по труда че питаш за бачкане? Писал си същото и във форума на "АСО ПИРЕЛИ" и още кой те знае къде.Реши си първо към коя фирма те влече:)Че какво като си бивш полицай,гледай си пенсията и не вземай хляба на младите хора.Имал бил лично оръжие-хахаха.Явно не си наясно че с него вече на работа не може да се ходи,има поправка в закона.Дръж си пищова у вас за красота,пък може и да плашиш тъщата с него:)))

господа  желая  да  работя кам  вас  но не знам кам  кого  да се обърна  във  варна имам  ли4но оръжие  бивш  полицаи  сам  работил сам кам бтк секюрити  запознат сам  с  зчод  с инкасо  и така нататак  телефон за вразка  0878265538

Уважаеми бивши и настоящи служители на Крон, не се учудвайте на удивително неадекватното и нямащо връзка с реалността отношение на г-н Румен Петров от Русе (кой знае дали не работи и в централното управление на фирмата в София). Той просто е един високо платен служител от администрацията (мениджмънта) на Крон със заплата от минимум 1200 - 1500 лв, а вероятно и повече. Освен високомерното, подигравателно и унизително отношение на господинът Румен Петров към охранителите (от чийто труд се гради неговото незаслужено голямо благоденствие), като капак той дори се учудва защо се изказваме анонимно. Ами просто защото свобода на словото в днешно време няма. В момента в който слабия изкаже официално и открито мнението си, силният веднага го наказва. Дори и при бай Тошо в предприятията открито говорехме за проблемите, без да се страхуваме за последствията. Така че, направете си изводите не само за "прекрасната" фирма Крон, а и за милите времена, в които живеем.

Адрес/телефони:
Гр.София, ул.Хайдушка поляна 8
Тел. 955 20 44, 0879 350 350
Е-mail форма за контакт: [email protected]
Според мен трябва  на този Е-mail да пращате вашите мнения относно фирмата  така поне ще се види  от управляващите какво точно става  и какви оплаквания имат служителите им аз съм сигурен че в София незнаят какво отношение имат регионалните менъджери с служителите си и как се държат  с тях най-лошото е че оронват престижа  на фирмата а за Веселин Петков нямам думи незнам как са го назначили  за регионален мениджър

Хора, ако уважавате себе си не си помисляйте дори да си подадете документите в тази фирма,да не говорим да започвате в нея! Бачкане по 12 и повече часа на ден и накрая за 300 лв ,и закъснение на заплата с 3 месеца! И твърдят , че са най-коректната фирма в града !

След като прочетох всичко за "КРОН" се радвам че не съм попаднал там...дано всеки следващ  кандидат да прочете всичко това  преди да си даде паричките за документи на вятъра  аз също щях да съм  прецакан но съм си отворил очите навреме както се казва:) успех на следващите кандидати....