Крон Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Крон Секюрити ЕООД

Уважаеми дами и господа,не плюйте по генерала,основен виновник за краха на фирмата е неговия заместник Асен Асенов.Той е човек който се интересува само и единствено от себе си,назначава негови хора на възлови места,като по-голям процент от тях за нищо не стават,обещанията за заплата и допълнителни възнаграждения идват от него,като той играе с допълнителните пари и бонуси на хората.А на тези които се оплакнат от заплатите ще  задам един простичък въпрос.Когато ви казаха за колко пари ще работите,защо започнахте ??????????

Всичко за фирмата като гледам се е изписало , съвета ми е не се залавяите с нея! В тази фирма само гледат как да ви режат от парите и ако случаино ви се наложи да имате извънредни работни дни не се надаите на заплащане.
С гордост мога да кажа че се махнах от тази фирма , работех в обект ЛИДЛ кадето взимах голямата заплата от 300 лева. Работех извънредно цял месец с обещано възнаграждение и кагото доиде момента фирмата да ми изплати това което трябва изведнъж решили преди 2 дни че няма да е така а иначе. Всяко нещо казано от тази фирма не е последно , не може да им се вярва на нищо , гаврят се с тези които работят за тях а иначе имат голямите изисквания да си вършиш стриктно работата.
Господа от оправата на тази фирма ако четете това как искате хората да си вършат работата като вие самите ги предавате с лъжливи обещания , с платена отпуска за която режете парите на този който излиза за да платите на тези които му взимат смените и при това пак не давате всичко взето , не изплащате болничните а униформите са под всякаква критика на принципа на доизносването като в някое сиропиталище.
До кандидатите за работа не се залавяите с тази фирма ще имате много проблеми и главоболия за едно голямо нищо накрая.

Тая фалшива фирма се гаври със служителите си които охраняват обекти на БТК. Получаваме по 230-240 лв. чисто,дрехи не са ни давали много отдавна. С тия които имаме сме опърпани и сме като някои влашки просяци.Чудя се как генерала може да е толкова нагъл и алчен? Защо не ни дава поне по 300 лв. както дава на тия в Лидъл? Впрочем на мен вече въобще не ми пука за обекта. И да видя че някой влиза да реже кабелите на БТК или изнася някаква апаратура даже няма и да си помръдна пръста.Ще се усетят тия нещастници от КРОН и от БТК обаче ще е късно...

Смех, смех(смях)250лв.А назначените свои роднини,са едни послушковци! От нищо не разбират.

Една измамна фирма, която не заплаща това,което си заработваш,умее да лъже служителите си.Ако някой има намерение да започва работа, съвета ми е не си хабете нервите и намерете нещо по- добро.

Тази фирма ми открадна някой друг лев. Те са откровени крадци, тарикатчета покровителствани от българската действителност, живеещи на гърба и подигравяащи се с нещастието на най-бедните и отрудени хора. Заплатите си ги закръгляват на случаен принцип и примерно се случва хора с по-малко смени през месеца получат по-висока заплата. Отпуските, извънредните и нощните ги няма или също си ги пишат както си искат. С една дума работиш и после не се сещат как да ти платят дори мизерните 300-350 лв.(Lidl) дето са ти обещали. За положен извънреден труд с дни в свободното ми време също ме ми платиха. Когато отказах да работя извънредно защото не ми плащат ме уволниха.
Тъй че ако искаш да си прецакан мизерник, то работи за КРОН и лъскай бутушите на ген. еди-кой си, който изяжда хляба и дори трохите на редниците си.

Тази фалшива фирма се гаври и с хората които "пазим" БТК. Всъщност отдавна вече не "пазя" защото хич не ми и пука. Ние тук получаваме по 230 лв. чисто,отделно ни принуждават да ходим и в "ЛИДЛ" че да попкриваме отпуските и болничните,и това всеки месец. Но не вземаме лидълските заплати,а отново по 230!!! Не че като отида в скапаният ЛИДЛ ми пука като видя че мангалите крият шоколади в гащите. Както и да е,това е супер фалшива фирма,силно се надявам ЛИДЛ да се осъзнае и да прекрати договора с тия нещастници. Не ми е ясно и защо на БТК също не им пука за тяхната сигурност,като влезе някой и им насече кабелите друга песен ще запеят и може и малко да се позамислят.

колеги бягайте колкото се може по далеко от тази шибана фирма която само се подиграва с нас ако незнайте на 600лв удръжките са 100лв чисто се взема 500лв -лидал превежда по 700лв на човек удръжките да са 150 къде утиват другите, извънредните, на колегите от другите фипми им се полагат вълчери а нашите къде са работим по празниците за какво за един хуи по точно
жалко че неможе анонимно
 За да може да бъде образувано производство по издаване на индивидуален административен акт за отстраняване на нарушения на трудовото законодателство искането или сигналът за нарушения на трудовото законодателство трябва да съдържа следните данни: пълното име на подателя, неговия точен адрес и да е подписано с негов автентичен или електронен подпис. Настоящото писмо не е скрепено с електронен подпис. В тази връзка то не може да служи за годно основание за образуване на административно производство.

Ако желаете, Вие можете да подадете отново искането/сигнала в деловодството на съответната дирекция „Инспекция по труда” или в деловодството по седалище на Главна инспекция по труда на хартиен носител, като посочите пълното си име и точния си адрес и го подпишете със свой оригинален подпис. И в двата случая искането може да бъде изпратено и по пощата.

Също така можете да го изпратите и по електронната поща, като в този случай то следва да бъде подписан с универсален електронен подпис.
дано лидъл разбере и прекрати договора си с тази фирма - лично аз ште пиша и до лидалците но не в БГ. защоте ти тук едвали ште обърнат внимание ронеже гледат и те как да се нагушат

хеи колега  не се сърди но ние сме си за ибане а и такава е политиката на фирмата ще питаш защоли ами на нас ако ни пластат по 90ст до лев на час  на един пенсионер могатда му плащат и по 30-40ст на час нека не се сардят и те но политиката на смотаната фирма крон е такава  на пенсионера  даржавата симу плаща пенсия осигоровки а тои каквото си изкара горница добре дошло за него  и да си доидем на думата колкото по молко му плати крон толкова по вече щте има за генералчето но нека се знае  малчах доста времи стоях си на ибания задник  само и само да се докопам до колкото се може повече документи - ЕГН БИЛИ ТАИНА КОЕ ИМ Е ТАИНАТА ПОДХВАРЛЯТ СЕ ИЗ БАРАКИТЕ  имам и преснимани графици с фишове за заплати - на графика пише 12 работни часа а на фиша 8 никаде в фишовете за 1 година уравнения няма  които трябва да са 3 или 6 месеца нека да видим какви пари ште приведат за декември дали и празницити  по които работихме штениги платят както трябва ако не документите които сам събрал ште отидат този път кадето трабва даже имам и сведения от колеги че за един месец са ги карали да подписват няколко договора зада може КРОНЧЕТАТА  даси варжат гащтите  но кронцета знаите неви плаша но и до немеца ще пиша и на него ще пратя документи защото прикалихте  ние дито се ибавате с нас ви изкарваме заплатите премиити и парите за банкети и разходи за служебнити коли - не искаме дави баркаме в качето с мед искаме само това което ни се полага нищо повече - но и ние неставаме да кажем като всички минйори или жепеици ами на тази и тази дата няма да отидем на работа докото неси получим това което ни се полага а да видим тогава кокво ще стане като остонат магазините без охрана 2-3-5 дена  тогава и господари на ефира щте имат работа а като се разчуе колко е коректна фирмата давидим дали някои щтея потърси за нещо - защото то се вижда пишеш крон на търсачката и хоп някаква си болест  просто без коментар

Някой може ли да ми даде адрес на фирмата в град Варна или телефон на регионалния?