ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ГЕРМАНОС ТЕЛЕКОМ БЪЛГАРИЯ

Аз съм много доволна от тази фирма!Просто  се чудя как може да има такива "колеги",които по този начин уронват авторитета на компанията!Вярно е,че е натоварено,но това дори е добре,представете си,че работите някъде и ако нямате работа,как ще минава работното време?Къде другаде взимат такива добри заплати,които не се влияят от това дали си от провинцията или София,а за социалните придобивки-безплатна карта за разговори,100лв. на месец ваучери за храна,50лв. за гориво,карта за безплатно здравеопазване,материално стимулиране за сключване на брак и за раждане на дете(по-добре да не коментирам колко,защото в сравнение с тези 240лв,които дава държавата,са много повече),всяка година ходим на тимбилдинг,където си прекарваме страхотно,пак всяка година ни се организира парти,на което пеят най-известните певици в Б-я.Германос е школа,изпитание и повече време могат да издържат само хора,на които им се работи,ентусиасти!

искам да кажа,че служителите в Германос-Разград са изключително мили,дружелюбни и усмихнати.Отзовават се на всеки въпрос,които имам.радвам се,че още има такива хора,които не показват личните си проблеми на работното място.наскоро разбрах,че набират персонал и реших да си подам документите за работа.надявам се да имам късмет.прочетох много лоши мнения,но мисля че някои са доста преувеличени.еее,все пак всеки има право на свое мнение,но...работила съм като сервитьор и знам какво е да работиш по 12,че и повече часове и това не ме плаши.важното е да имаш желание за работа...и да не забравяме все пак,че никаде не ти дават пари просто еи така,а искат работа...каквото и да стане аз ще остана с много добро мнение за тях  като цяло.желая ви лека вечер

и озлобени управители, РМП които освен от таргети не се интересуват от нищо друго. Иначе за парите Сте права, не са лоши що се отнася до икономическото положение в момента. Работата на е за всеки! Успех на всички бивши, настоящи и бъдещи служители на магазини Германос.

ГОРДЕЯ СЕ ,ЧЕ ПОПАДНАХ В ТАЗИ ФИРМА! ТРУДНО Е НАИСТИНА, НО ТЕЗИ ПАРИ , КОИТО СИ ВАДЯ ВЕЧЕ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ГОДИНА СА ПРЕДОСТАТЪЧНИ ЗА МЕН. НЕ СЕ ЛИШАВАМ ОТ НИЩО. А В БЪЛГАРИЯ НА ПРЪСТИ СЕ БРОЯТ ФИРМИТЕ ,КОИТО ПЛАЩАТ ТАКА ДОБРЕ НА СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ. И ПОВЕЧЕТО МНЕНИЯ , КОИТО СА ПИСАНИ ТУК, СЪМ УБЕДЕНА ,ЧЕ СА ОТ МЪРЗЕЛАНКОВЦИТЕ, КОИТО ОТИВАТ НА РАБОТА, ЗА ДА ИМ ПИШАТ ПРИСЪСТВИЕ, А НЕ ЗА ДА СИ ХВАЩАТ ТАРГЕТА. МНОГО ЯСНО ,ЧЕ КАТО НЕ УСПЯВАШ ЩЕ ТЕ МАХНАТ, ПОРАДИ ПРОСТАТА ПРИЧИНА , 4Е ДЪРПА6 ЦЕЛИЯ МАГАЗИН. РАБОТЯ С МНОГО ГОТИНИ КОЛЕГИ. УВАЖАВАМ ОСОБЕНО МНОГО РМП. ЗНАЯТ КАК ДА ТЕ СТИМУЛИРАТ И Е НОРМАЛНО ДА СЕ СЪЗДАВА КОНКУРЕНЦИЯ МЕЖДУ КОЛЕГИТЕ. ТОВА ГО ИМА НАВСЯКЪДЕ. КОГАТО НЯКОЙ ДЕН НЕ РАБОТЯ ВЕЧЕ ЗА ТЯХ ЩЕ ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ГОВОРЯ САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ НЕЩА ЗА ГЕРМАНОС. ЗА МЕН СА НАЙ-ДОБРАТА ФИРМА ЗА КОЯТО СЪМ РАБОТИЛА НЯКОГА!!!!!!!!!!
НА ТЕЗИ ,КОИТО СЕ ЧУДЯТ.... ДАДЕ ЛИ ВИ СЕ ВЪЗМОЖНОСТ, НЕ Я ИЗПУСКАЙТЕ! САМО 1-ЯТ МЕСЕЦ Е ТРУДНИЧКО :))))))) НО СИ СТРУВА.
100 ЛВ-ВАУЧЕРИ ХРАНА, 50- ГОРИВО, БЕЗПЛАТНА КАРТА ЗА РАЗГОВОРИ С ГЛОБУЛ И 30 ЛВ КЪМ ДРУГИТЕ ОПЕРАТОРИ И КАРТА ОТ Б-Я ЗДРАВЕ + ЕДНА ХУБАВА ЗАПЛАТА !!!!!!!

Толкова мног мразя тази фирма, че неможете да си представите това не е фирма а ферма за роби.Бели роби! Неможе служителите да работят по 12 часа това го няма никъде в никоя институция или магазин или квото щете. Отиваш в 8.30 и се прибираш в 20.30 нещастници само експолатират младия народ да им работи. Там работи приятелката ми и направо се отвръщавам от работното им време и работа и всичко.Имаш 1 час почивка, но кога си я взел кога не. Бих подпалил този хамбар !!!

Може би е трябвало да ви дадат "Детски лаптоп - самоучител - с упражнения по български език".

на 21.04.2010г  купих лаптоп на лизинг  там в магазина ми казаха  4е лаптоп а  е двуиадрен  процесор и има  bluetooth  съ6то и така пи6е6е и на ветрината  и като се прибрах   разбрах 4е не е двуиадрен  и ниама bluetooth отидох в магазина казах 4е този лаптоп не е двуиадрен  не е виарно ми казаха провериха да не е дбуиадрен  ми казаха  исках да ми го смениат  и от горе 6те допла6там не може ми казаха   и от неска вси4ко вазможно 6те направиа  циала БУЛГАРИА  да знае  как лъжат хората   6те публикувам  в вестници

така е поради една причина. Платена сметка но нереализирана продажба на карта, нет или стационарен тел. водят до мрънкане от страна на шефове. Това е простата истина. Не мислете, че печелят от сметките, не е така.

Защо като трябва да си платя сметката в някой магазин на Германос, това става много труднол В смисъл или никой не идва на касата или се правят че имат работа при условие че няма други клиенти в магазина. На 2 пъти за един месец немога да си платя сметката просто защото неискат или нямат желание да ми вземат парите. Защо? Немога да разбера, мой приятел казва същото за друг магазин на Германос. Аз говоря конкретно за магазина който се намира на блвд. Мадрид София Понякога сме си тръгвали по няколко човека от там без да можем да си платим сметките към Глобул.

Преди 4 години работих там.Верно голямо напрежение,гонене на таргети но и парите са добри.Коя друга в тази сферата на комуникациите предлага на служителите си пълни осигуровки върху твърдото месечно възнагреждение плус бонуса.Работи се много,но си струва голяма школа е.