ВИАСТРОЙ ГРУП АД /img/frontend/nomap.png"

ВИАСТРОЙ ГРУП АД

2 точки от 1 мнение

Обещанията за заплащане не се спазват!!!Договорът е на минимална заплата с обещание за компенсиране на ръка,до сумата за която сте се договорили!Извънаредния труд който в нашия случай е 1/4 във повече не ни се заплати.Обяснението беше че парите са утишли за осигуровки:)Заплатите се бавят доста дълго,без пояснения.Чакаме и толкоз!На колегите роми заплатите вървят,защото просто като един няма да дойдат на работа,С българите е друго,те могат да чакат???Силно сме разочеровани ние колегите от охраната на външните им обекти(3/ма в случая),тези които са из страната.Фирмата си свършва работа и се мести.Хората които е наела по местоживеене няма да ходят до Стара Загора за зелен хайвер.Давахме дежурства по 24 часа,когато поради един или друг случай им се налагаше да отсъстват.Нищо от тези 230/240 часа на месец не ни се заплати.И това е за заплатите които получихме,а другите не се знае дали ще получим или кога.Нямаш достъп до начлници освен личния си телефон,и то до един който все увърта че от него нищо не зависело!:)Едвали ще се получат други такива коментари защото колегите са възрастни хора и роми.Кой от тях ще седне да пише в такива форуми?Аз лично не съветвам да се започва работа във фирмата без договор в който всички права са черно на бяло!Тетрадката за присъствие няма никаква юридическа стойност,за да се докаже че сме работили по толкова часове извънъредно!