Прес продукт лайн /img/frontend/nomap.png"

Прес продукт лайн

Не постъпвайте там на работа!!!!!
Работа има много, а заплатите са по-ниски от на една продавачка в магазин! Шефовете са много капризни и само ти повтарят как нищо не вършиш и не се справяш!
Един от шефовете Емо е истерик , комплексар и некомпетентен маниак! Само говори зад гърбът ти, непрекъснато забравя за задачите които трябва да ти постави,  а същевременно лъже , че ти е дал някакви задачи и ти си виновен, че не си ги изпълнил! Освен това е двуличен и нерекъснато си променя мнението !
Шефката пък е истеричка и има доста сериозни проблеми с нервите! Непрекъснато вика и крещи и не е в състояние да ти постави една задача като хората !
Ниски заплати, луди шевове. Само колектива е готин!

Изключително добро място за работа. Ерудирани и енергични собственици, чийто ентусиазъм, поне за мен, беше заразителен. Много добри условия на труд, назависимо от съчетаването на разнообразни производства и технологии, които от своя страна дават възможност за допълнително професионално развитие. Редовно и в срок заплащане. С няколко думи: Бизнес с човешко лице!

Незнам, аз бях клиент на тази фирма и искам само да кажа, че останах изключително доволна, аз и мъжът ми. Поръчахме си при тях сватбените покани, неправиха ни ги не само добре, но и ни обърнаха огромно внимание и уважение към нас, и най-вече услугата им беше на много приемливи цени, за разлика от други места,където ходихме да питаме, преди да отидем при тях! Много сам доволна от тази фирма и им благодаря !

празни приказки си сао лаши

НЕУВАЖАВАНИ БИВШИ КОЛЕГИ, желая да ви попитам,защо работихте за тази ортанизация след като е толкова лоша? нима насила ви караха да работите? съгласихте ли се на условията които ви предлагаха преди да започнете работа там?и защо плюете по нея, не сте ли се хранили от нея! емигранти в българия това сте вие! отмъщението необосновано може да се обърне и срещу вас. новите ви работодатели бързо ще се ориентират що за работници сте и що за колеги. като плюете и правите мръсно на хората работещи и опитващи се да отцелеят някак а там остават 25 човека с много деца с много безработни роднини и ако закрият фирмата вие ли ще ни храните? забравяте удобно хуавите моменти положителните неща премиите коректноста когато сте имали нужда!

Аз да допълня.Не стига ,че осигуряват на минимални пари ,а и карат работниците си да плащат осигуровки.Хем крадат пари от осигуровки ,хем изнудват и работниците си да ги плащат.Незнам кога някой най-накрая ще вземе да обърне внимание на подобни фирми и да бъдат закрити веднъж завинаги.Скоро напускам от там търся си работа и се махам
Невероятни БОКЛУЦИ са всички !

Изключително некоректни.
Скоро ще фалират или ще изгонят служителите.
Хората почнаха да се спасяват.Всеки месец удържат пари .Отпуската я плащат на това на което ви осигуряват ,а то естественно е минимална заплата.
Лъжат!
Само да си намеря каквато и да е работа и се махам от тази смешна фирмичка

Супер смешна фирма.Незнам как още не е фалирала.
Не се лъжете да работите там!
Лъжат за пари!
Отпуската се плаща на това което ви осигуряват.
Крият доходи и скоро ще ги затворят.
Работят само подмолни провинциалисти .Нормален човек не може да се задържи там

Ако търсите материално развитие във въпросната фирма забравете.
Уж кризата ги е ударила и злоупотребяват и намаляват заплатите.
Дори и да има работа пак режат от парите така ,че най-добре потърсете друго място.Четирима съдружника са и лъжат много.Във фирмата цари комунистическо мислене.Работиш много или се почесваш цял ден все тая .Накрая всички получават едно и също.
Бях тръгнал да напускам още миналата година и бяха едни големи обещания ,едни лъжи...
Изчаках извесно време и след като видях ,че няма да има развитие се махнах.Като напуснах си показаха селския манталитет.Не стига ,че не ми дадаха нищо ,а даже наглеците искаха и да им връщам.
Колектива е зле.Много интриганти .Фирмата е пълна с провинциялисти.Само се сплетниичи ,само се клюкарства.Злорадства се топи се.
Не става за работа там.
Преди няколко години назначаваха много хора за да могат да дръпнат пари от Евро проекти.След като прибраха парите съкратиха хората.
НЕКОРЕКТНИ ЛЪЖЛИВИ
Не се хващайте на милите им приказки!