Лалов и Вачев ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Лалов и Вачев ЕООД

Не почвайте работа в офиса в София.Да се работи с Алина е кошмар. Тази жена има проблеми с нервите.
Превърнала е офиса в семеен.

Пичове не знам защо въобще се занимавате с тия Аз от три години не работя никъде, и си докарвам по 1BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

На вниманието на данъчните служби: от тази фирмичка, понеже са големи тарикати, наемат промоутъри без договор, които да им рекламират продуктите по магазините, за да не плащат данъци и осигуровки.
Обещават уж по-високо заплащане, заради горния тарикатлък, но си търсят какви ли не предтексти, за да не ви изплатят даже и това.
Да не говорим, че продуктите им са абсолютен боклук, пълен със соя, и наблъскан с подправки, за да не си личи!
По-умните купувачи моментално го забелязват, разбира се!
Съвет от мен: Стойте настрана от тази фирма, защото не си заслужава да отделите даже и една СЕКУНДА заради нея!
Достатъчно талантливи са, за да се провалят сами един ден!

Започнах,като доставчик преди месец в тази фирма ..Еми просто и ясно искам да кажа ,бях предопредил ,че досега несъм работил това нещо,но искам да се науча ..просто след месец ме уволниха искат за 14 дни да знам цяла софия..и да зареждам по 25-30 магазина ..да оставим че ставаш за работа в 5 сутринта и се прибирам в къщи в 19:00..просто с 2 думи НЯМАМ ДУМИ ..който иска да работи в тази фирма да заповяда !!!!

Бях на интервю за позицията касиер/фактурист. Видях и така известната тук Алина Кузманова. Интервюто се проведе от нея и от Ралица, шефката на човешки ресурси. Не разбрах логиката им каква беше да попълвам 15-20 минути някакви 5,6 листа и да преписвам информацията от автобиографията си върху техни подготвени листа...Искаха да проверят дали мога да чета и пиша ли ?!? Никакъв смисъл и загуба на време. Както и да е. Преписах всичко. Имаше и няколко въпроса свободен текст, на който трябваше да се отговори. След кратък разговор ми заявиха, че съм прекалено енергична за тях?!? ...Когато ги попитах дали това не е нормално за 30 годишен човек ми казаха, че е , обаче на тях им трябва друг. В превод някой, очукан човек, който те могат да продължат да мачкат. Сами си вадете изводите какви хора търсят и ценят там. Още се чудя защо ме извикаха на въпросното интервю като още в автобиографията ми се вижда, че съм енергична. Всеки правилно четящ една автобиография би трябвало да пръв почит да може да прецени един човек. Явно и шефката на човешки ресурси, не е много компетентна в собствената си сфера на работа. Осигуряват на 500 лева, но по думите на госпожа Кузманова се взимат чисто около 800 - 850 лева. Успех на всички, вярващи на думи и имащи време за губене.

Аз също се интересувам от моментната обстановка в компанията. Кандидатствам за търговски асистент!

AЛИНА И ПЕПИ ТЕЗИ ДВАМА ВИСОКО ПОСТАВЕНИ ЛИЦА В - ЛАЛОВ И ВАЧЕВ,СА СИ ТОЛКОВА БЛИЗКИ,ЧЕ СИ ИМАТ ВЕЧЕ И ДЕТЕ , АМ ПОНЕ ДА НЕ СЕ КРИЯТ ВСИЧКИ ГИ ЗНАЯТ.

Бих искал някой да даде по актулна информация към момента? как са нещата там и дали си заслужава да се започва

Жалко за" Лалов и Вачев"!Технолозите съсипаха името на фирмата, в продукти "Стара планина"СОЯ!!! Но г-н Вачев да му мисли, как ще се отрази това на фирмата.Не,че години наред Цецка не прави простотии,но нали печалбите са добри!???????????

много добра фирма но служителите  на който е поверена не я управляват правилно .дори незнам защо са там те не управляват правилно и добре фирмата ,дори по лошо технолозите май там не са  се събрали да работят а по лошо да общуват и създават помеждуси любовна връзка и ето че тя пречи на тяхната работа , а това е лошо за самата фирма .незнам докаде и как ще я докарат ако продължават така -много са мили и сладки но аз си мисля че така не може да продължават