Давит ЕК София ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Давит ЕК София ЕООД

1 точка от 11 мнения

Не само в тази фирма, а къде то и да е човек
когато е отговорен и работи всичко му е на 6
Аз съм там 2 години и съм доволен

Колеги не се лъжете да започвате работа в ДАВИТ ЕК,бавят плащането на заплатата с месеци , а когато си я поискаш започва едно обяснение и накрая изкарват едва ли не, ти какво си направил за фирмата за да си искаш парите !Фирмата се крепи на Любомир Христов който си няма никаква представа от ремонтни деиности!!!

Работя във фирма ДАВИТ ЕК ЕООД 4 години и съм доволен от отношението на работодателя и на колегите към мен.Заплащането е коректно. Имайте предвид , че Давит ек софия еоод и ДАВИТ ЕК ЕООД са две различни фирми и лицето Мая Пангарова няма нищо общо с него, тоест !

Не се лъжете да започвате работа в ДАВИТ ЕК, забавят плащането на заплатата с доста време , а когато си я поискаш започва едно обяснение и накрая изкарват едва ли не, ти какво си направил за фирмата, за да искаш парите !

Трудовото възнаграждение не се плаща, обещанията са големи, но дотам създава се работни места, но се бавят плащането на заплатата на малки части с голямо закъснение 20-30 дни....правете си сметката

Фирмата се крепи едва едва, шефа на всичко Любо е толкова не наясно с това което иска и това което има под крата си че доста често се хвърля в ремонти и проекти които не са му по силата. Пари се харчат за всякакви глупости но не и от първа необходимост. Мениджърският състав често е с вързани ръце заради лошо решения и ремонтиране на коли на версия - дори и някой да е кадърен мениджър, началник или монтьор той бива често пъти подложен на психически тормоз от самият шеф или неадекватни хора работещи във фирмата. Има монтьори които до вчера са работили като краставичари а им се дават сложни ремонти. Много често лицата във фирмата са бивши ченгета или хора с доста лошо минало дори и пияници и разни наркомани.Още след първата седмица се разкрива липсата на инструменти, работно облекло и заплащане на време. Обещава се плащане всяка седмица - като често пъти пари се бавят и пишат на тефтер - договор не очаквайте- хората в офиса може да получават привилегии и да те навиват на масрафа но истината е че често пъти и те се озъбват (поне така казват).

Хора спрете да му работите на тоя перко - управителя! Той не познава добро отношение към хората и как да прави бизнес. В сервиза влизат само мерджами,буркани и "европейски" средства..правете си сметката добре!

Хора, ето къде се е скрил измамника. Сигурно е излъгал доста други хора .
Обаче не знае, че ние виждаме всичко. „А от господа къде ще се скриеш глупачке.
Ето адресаСофияАдрес: Люлин, Околовръстен път 757 (зад Люлин-2)Автотенекеджийски и бояджийски услуги:02 / 8 100 271; 0884 / 323 399Факс: 02 / 8 100 [email protected]

В давит заплатите се вземат 3 месеца на зад,така че няма как да не те прее-ат.На всичкото отгоре сега ги намалиха с 35%разбирасе както се досещате с 3 месеца на зад.За по простичките ще го нарисувам така.Ако работиш от 1-ви януари,заплата ще вземеш чак някога за пенсия-демек към края на март.Ако случаино са ти влезли колите в месеца разбирасе,ако не са ще вземеш в другия...живот.Работил съм в много сервизи е те такъв като този нема.Там работника е роб и няма права.Аз съм в подкрепа да ги съдим!!!

В подкрепа на горното , и аз не съм си получил заплатата за месеците юни и юли. Затова приканвам всички бивши служители да съдим
НЕКОРЕКТНИЯТ работодател - Давит ЕК в лицето не нейният управител
Мая, впрочем четете и Любо какво пишат клиенти на автосервиза
За тези които продължават да работят мога само да им кажа едно -
рано или късно Ви чака нашата съдба - работете си без пари, така само помагате на НЕКОРЕКТНИТЕ!
за тези които решат да съдят автосервиза нека ми пишат на мела да
заведем заедно дело      / [email protected] /