Нексас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нексас ЕООД

Бях извикан на интервю в ГАЛЕРИЯ ЕВРОПА, на което ми казаха, че първоначално трябва да работя 3 дни по избор по няколко часа, обикновено 4, които ще са неплатени, тъй като са за да се запозная с работата и т.н.
Ходих 6 дни -работа, непрекъснато то се прави нещо, не се сяда. Добре, това е разбираемо. Чак на 6 -тия ден се сетиха ,че съм без договор. Ок, и това го разбирам, но защо човек без договор идва 6 дни по 4 часа и работи за тях, без заплащане?! Така може, значи!
А заплащането щяло да е 700 лв първия месец, за 180 часа месечно-водил се обучителен и след това пак толкова по толкова + бонус 1% от оборота око имаш продажби.
Не знам, какъв е оборота, имах продажби и процента не ми беше платен.
Това говори много. Бъдете умни, не губете време и пари започвайки работа в ГАЛЕРИЯ ЕВРОПА . Не уважават служителите си, заплашват постоянни с изгонване.

Шибани Боклуци....Майка ви да Еба.Не Коректни, Лъжливи Обещания за Разрастване и Заплата-Нищо такова, тази Фирмичка трябва да Фалира или изчезне от Регистъра на Предлагащите Работа и Лиценз!!!!!!

Галерия Европа в лицето на дъщерята и на собственичката, Даниела и Елена Хаджистоянови, не ми направиха трудов договор и не ми платиха 1%, който ми се полага от продажби. На место това получих уволнението си, за дето съм попитала кога ще ми е готов договора. За справка прилагам обявата им за работа и по-спецялно заплатата - Дългосрочни отношения. Трудов договор. Понеделник - Петък по 8 часа на смени. В единия ден от 10 до 18 ч., на следващия - от 14 до 22 ч. Стартова заплата - 700 лв. нето и 1 % процент от оборота.http://www.jobs.bg/f2511512

След 9 работни дни, попитях какво става с договора, готов ли е? Това стана на 31.10.2014 и както е по закон, тв края на месеца трябва да ти изчислят работната заплата за тези 9 дена+полагащият се 1процент от направени продажби. Става така, че те не ми го плащат, ами казват "колко е нагло и нахално да питаш за договора и от къде на къде ще искаш да ти плашаме процент от картините на съпруга ми" - това са думи на възрасната Елена Хаджистоянова. Аз съм нахална да си потърся правата и да питам какво става с договора.. Ужасно ниско паднаха тези хора. Срамота за тях! Истината е, че бонуса ми трябваше да е към 150лева.,но ето че злобата им попречи да ме задържат. Продадах картини за повече от 15000лв. и те не поискаха да ми платят, ами ме уволниха днес, затова че съм питала за хонорара дали е такъв и какво става с договора. Това по техните думи е наглост. Според мен те са семейство низостници и е срамота за тях да спеколират като работодатели и е срамно да ги пишем после по сайтовете и да им разнасяме кирливите ризи и долните им навици на лоши работодатели. Оказа се, че не съм само аз изгоряла от сем. Хаджистоянови...
Искам обаче тази история да излезе наяве. Това не е морално, не е прилично, не е и честно. Това е постъпка в стил - работи ми ти без пари и ако смееш да попиташ за тях, ще те уволня! Жалки са тези хора от галерия Европя!

Хората са изключително коректни, стига и вие да сте такива.И както се казва: каквото повикало, такова се обадило. Успех

На и брат ми не ни платиха околко 2500 лева това е истината. Честито на печелишите

Здравейте,фирмата търси персонал за всякакви позиций в ДЖОБСА.Защо ли?Ами защото не плащат с месеци назад,хвърлят им по 200лв а останалите друг път.И те си се трупат крупни суми.Явно вече много от работниците им са се усетили,че няма да си ги получат.На синът ми още му дължат 4000 лв,които никога няма да види!
ХОРА НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ПОЧВАТЕ ТАМ!!!!

Това е непочтена семейна фирма,която чудно как е правила климатичните системи на едни от най-големите сгради като например сградата на Мезарати на бул.Христофор Колумб най-добрата за 2008г.МОЛ Сердика,Елените на Слънчев бряг,а непочтеният шеф Бойко Йорданов даже не плаща на работниците си при такива поръчки.Доскоро ги осигуряваше на четири часов работен ден на минимума.От време на време им хвърля по някой лев като на кучета.Той е длъжник на всеки който е минал през тази фирма и то не с малко.Схемата му е да назначава работници от провинцията,плаща им мизерна квартира и им дава смешни пари за храна.А те са доволни,защото няма да се върнат на село.Ей хора събудете се,търсете си правата сега поне е толкова лесно,само една жалба.Знаете ли колко ще му се израдват от Инспекцията по труда,а по нея тръгват и други институций,а тоя има за много неща да го хванат.Финансовият му отдел се ръководи от майка му и всичко се пише на хвърчащи листа.Пълна излагация.Не се лъжете да почвате работа там,а излъганите вече се вдигнете и си потърсете правата.Колкото сме повече толкова по-добре,може и да постигнем нещо.

Във фирма\"нексас\"до един прекрасен момент всичко си беше екстра но този момент приключи през пролетта на 2009г.И от тогава до сега нещата не са се променили,става въпрос за неизплатени суми като за някои колеги са наистина сериозни.Ако подминем този факт остават другите проблеми който са:постоянно недоволство и роптаене от страна на собственика,никакво уважение към персонала и още цял куп подобни изнервящи и не основани простотий.Единствено съжалявам за малкия ни но истински и сплотен колектив с който работата беше песeн и с който с радост бих работил отново.

До 03.2009-та работата и заплащането бяха коректни.И после се почнаха забавяниата на парите и напразните обещания за разплащане ( работата събота и неделя си продължаваха) "веднага като дойдат парите".Към 08.2010 г положението е следното:
за мен-неизплатени пари от месец май 2009 година.Не включвам принудителните подписвания на молби за неплатени отпуски.Днес 26.08.2010 ни обещаха среща, но за пореден път шефа Бойко го нямаше.
За колегите работещи там (инфо от 26.08.2010)-200 лв на месец другите "чакат", и плаващо работно време.
Най-много ме е яд, че се разби такъв перфектен работен колектив, в който никога не е имало разправий и дрязги.В заключение ще кажа,че тези пари =400=  няма да си ги търся и дано дано бирата купена с тези пари им ПРИСЕДНЕ.