Секюрити група Апфа https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Асен Йорданов 12&markers=София,бул. Асен Йорданов 12

Секюрити група Апфа

Много се радвам, че напуснах тази фирма.За 4години нито веднъж не си получих заплатата на време.Работната атмосфера иначе беше поносима и колегите-добри професионалисти.Типично за охранителна фирма имаше недоверие и шпионамания към служителите. Управителя си няма и на идея какви кадри изпуска(нямам в предвид себе си),защото не разбира изобщо от техника.Тази фирма има бъдеще само като чисто охранителна

напуснах тъпата фирма след много години работа там за времето прекарано в нея  мога да кажа само че нито веднъж не си взех заплатата на време в момента - датата е 07 01 2011 г има служители на ''великата'' фирма които чакат заплати за август  направети си изводи сами  и заобикаляите офиса на секюрити гупа алфа от много далеч

НАИСТИНА БАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ С ПО ДВА МЕСЕЦА НО ГИ ДАВАТ И ТИ ВОДЯТ ОСИГИРОВКИ ВСИ4КО КАКТО СИ Е ПО ЗАКОН,  ПРИ НАПУСКАНЕ ИМАМ КОЛЕГИ КОИТО НАПУСНАХА ВСИ4КО ИМ Е ИЗПЛАТЕНО ТАКА 4Е СА ЕДНА ОТ МАЛКОТО СЕРИОЗНИ ОХРАНИТЕЛНИ ФИРМИ В БЪЛГАРИЯ

най мошеническата фирма,която може да има в българия.уважаеми господа шефове,всяко търпение си има граници.ако до утре не дадете заплатите ни,в понеделник отивам в инспекцията по труда и подавам жалба за уми6лено бавене на заплатите по 2-3 месеца,за неизплащане на празнични и нощен труд,за неиздаване на фишове и разписване на някакви измислени ведомости и много други неща с които сте в нарушение.уведомил съм и господари на ефира,така че ще ви направя тв звезди.и не трийте коментара ми,понеже съм го запазил и ще го публикувам нонстоп докато не ни платите цялата заплата.